Znak da je Armagedon blizu

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Cim mi udjemo u EU ,pocinje Armagedon :)
Malo sale nije na odmet,mada nikad se ne zna,sve je moguce....
Biblija kaze da kad reknu MIR je i nema se sta bojati onda ce iznenada nastati opsta pogibao.
1 Solunjanima, glava 5
3 Jer kad kažu: Mir je, i nema se šta bojati
, onda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu, i neće uteći.
Za sada je TO jos naizgled daleko jer treba da se svi izmire medjusobom ,pa to,taj proglas treba da dodje preko Ujedinjenih Nacija.
Ali svi rade na tome ,da UN budu glavne....,mozda jos za 10,20 godina,a ako ih isprovocira neki ruzan dogadjaj i mnogo mnogo brze(mozda i ove godine),jer tada sledi napad na laznu religiju,a potom i na Bozji narod ,kad ce Bog da se umesa. E onda samo da ne prodjemo ko Jevreji koji su 40 godina lutali po pustinji...Moja(bezobrazna) prognoza je maximum do 2032,mada kad god doso ,dobro doso.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Светски лидери понекад користе сличне изразе када говоре о стабилизацији односа међу народима. Међутим, то није повик „мир и сигурност“ о ком говори Библија. Зашто се то може рећи? Након те објаве, многи ће помислити да су светске вође успеле да свет учине сигурнијим и бољим местом за живот. Међутим, њих ће „изненада задесити уништење“ јер ће уследити „велика невоља“ (Мат. 24:21). Ми не знамо шта ће водити до те објаве нити како ће бити проглашена. Не знамо да ли ће се радити о само једној објави или о низу објава. Међутим, шта год да се догоди, знамо следеће: Светске вође не могу постићи мир и зато нас њихова објава не сме заварати. Та објава је знак да „Јеховин дан“ треба да почне (1. Сол. 5:1-5)
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Cim mi udjemo u EU ,pocinje Armagedon :)
Malo sale nije na odmet,mada nikad se ne zna,sve je moguce....
Biblija kaze da kad reknu MIR je i nema se sta bojati onda ce iznenada nastati opsta pogibao.
1 Solunjanima, glava 5
3 Jer kad kažu: Mir je, i nema se šta bojati
, onda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu, i neće uteći.
Za sada je TO jos naizgled daleko jer treba da se svi izmire medjusobom ,pa to,taj proglas treba da dodje preko Ujedinjenih Nacija.
Ali svi rade na tome ,da UN budu glavne....,mozda jos za 10,20 godina,a ako ih isprovocira neki ruzan dogadjaj i mnogo mnogo brze(mozda i ove godine),jer tada sledi napad na laznu religiju,a potom i na Bozji narod ,kad ce Bog da se umesa. E onda samo da ne prodjemo ko Jevreji koji su 40 godina lutali po pustinji...Moja(bezobrazna) prognoza je maximum do 2032,mada kad god doso ,dobro doso.
Moze to vrzlo brzo da se odigra cak za godinu dve tri.
Jer proglas mir bice odjednom
pad religije odjednom
moja procena od 1 - 4 god
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nece nista biti od toga.

Bice manjih koskanja, kao ovo na bliskom istoku.
I evo juce je potpisano primirje.

A Bog ce se sam objaviti u periodu od 21 marta 2021 do 22 oktobra 2022 kada Isus zavrsava posrednicku sluzbu u nebeskoj Svetinji i prestaje vreme milosti, i pozvati ceo svet na obracebje, a sve ce se zavrsiti do 21 marta 2023 po nasem racunanju vremena, i Isus doci u sili i slavi
.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Nece nista biti od toga.

Bice manjih koskanja, kao ovo na bliskom istoku.
I evo juce je potpisano primirje.

A Bog ce se sam objaviti u periodu od 21 marta 2021 do 22 oktobra 2022 kada Isus zavrsava posrednicku sluzbu u nebeskoj Svetinji i prestaje vreme milosti, i pozvati ceo svet na obracebje, a sve ce se zavrsiti do 21 marta 2023 po nasem racunanju vremena, i Isus doci u sili i slavi
.

23.03.2021. si ustvrdio da će Bog, najkasnije u narednih 46 dana, vidljivo se objaviti i objaviti svoj zakon i svoju subotu, i ništa od toga se nije ispunilo. Zato te ja lijepo molim, prestani se izrugivati s Bogom i Bogu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
23.03.2021. si ustvrdio da će Bog, najkasnije u narednih 46 dana, vidljivo se objaviti i objaviti svoj zakon i svoju subotu, i ništa od toga se nije ispunilo. Zato te ja lijepo molim, prestani se izrugivati s Bogom i Bogu.


Svestan si da sam ja na tu tvoju opasku vec odgovorio, i ponovo je ponavljas.

Ja sam napisao da 21 marta 2021 godine pocinje vreme poslednjih dogadjaja kako je Bog i otkrio.

Ali, ja nisam napisao kada ce se i u kom trenutku Bog objaviti, vec da ce to biti u perodu OD 21 marta.

Ja sam dao cisto moje misljenje da to moze biti za 40 dana, ili 90 dana, ili 120 dana..itd..

Dakle LAZES kao i uvek.

sve ce zavrsiti do 21 marta 2023
.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
23.03.2021. si ustvrdio da će Bog, najkasnije u narednih 46 dana, vidljivo se objaviti i objaviti svoj zakon i svoju subotu, i ništa od toga se nije ispunilo. Zato te ja lijepo molim, prestani se izrugivati s Bogom i Bogu.

Ja sam napisao da 21 marta 2021 godine pocinje vreme poslednjih dogadjaja kako je Bog i otkrio.
Ali, ja nisam napisao kada ce se i u kom trenutku Bog objaviti, vec da ce to biti u perodu OD 21 marta.

Dakle LAZES kao i uvek.

Evo što si tvrdio 23.3.2021. Pa neka svatko vidi tko laže, ti ili ja.

1621687788559.png
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
23.03.2021. si ustvrdio da će Bog, najkasnije u narednih 46 dana, vidljivo se objaviti i objaviti svoj zakon i svoju subotu, i ništa od toga se nije ispunilo. Zato te ja lijepo molim, prestani se izrugivati s Bogom i Bogu.

Slape, nemoj tako. Jednom Mileriti, uvek Milerit. Ta zar ne znaš da tko jednom oboli od te "zaraze" veoma teško može ozdraviti.

Bog se naime (Duh Sveti) jer nikoga ne prisiljava na bilo što, povlači pred slobodnom voljom čovjeka koji Njega i dar Njegov odbaci i zameni ga s "istraživanjem Pisama" Milera i sličnih "veleumnika" i onda strpljivo, jer sva su vremena NJegova, čeka da se oboleli (više je to slično narkomaniji) svojom slobodnom voljom pokaje i shvati, obrati se Njemu.

Ta, i ne može biti drugačije nego li onako kako je sam sebe preko Isaije proroka i opisao (definirao): "Moje Misli nisu vaše misli, Moji Puti, nisu vaši putovi".

Naime, čovjek bi već na ovu bolest uma (a to Mileritizam jeste) odreagirao tako da bi oboljelog na silu urazumio. Bog dopušta oboljelom, jer je oboljeli sam izabrao, da se sramoti, i bezumlju klanja.

Zašto pitat će se mnogi.

Zato što je Bog, eto zašto. Djeluje onako kako čovjek ne očekuje. Uostalom, što bi i postigao da primora Milerita da se urazumi? Ništa. Jer Milerit Njega Bogom i ne priznaje, te kako bi Ga i poslušao.

*** Kako bi Ga i priznao, kada Mu ne vjeruje?

Nekada su takve, a to Mojsijev Tanakh i zahtjeva, fizički uklanjali (islam i dan danas to čini. Neka neko proba da sebe prorokom prikaže, pa će kupit kartu za džehenem u jednom pravcu), ne zato što Bogu to treba (NE TREBA MU), nego zato da isti ("proroci") ne kvare ostale.


Evo što si tvrdio 23.3.2021. Pa neka svatko vidi tko laže, ti ili ja.

Slape, Slape, nemoj nasjedati na njegove provokacije. Želi (kao i svi oni Milertizmom zaraženi) da raspravu dovede do ličnog vrijeđanja (on već vrijeđa, brat mu po "verovanju" i vređa i ponižava, ismjeva, sve se valjajući u svom "izmetu") i tvog baniranja s foruma.

Što se tiče laganja i lupetanja. Mileritima samo fizička nasrtljivost i nasilje nedostaju pa da u tome nadmaše Muhameda koji nije znao ni gde sunce zalazi, niti se je držao jednog opisa stvaranja ćovjeka, pa njegov "alah" čas stvara od praha, čas od gline, čas od mesa, čas od menstrualne krvi i ugrušaka....

Pomenuti je isto kao "proroci" što ih izrodiše američka polja konoplje (canabis sativa - marihuana) menjao "objave" kako mu je pasalo, a one koji bi se usudili da mu kažu i dokažu da laže (a lagao je kao i bog mu) sklanjao doslovno.

Ovi su kukavice i glumataju "pacifiste", inače bi i oni isto tako. Uostalom, i baniranje na koje ovdašnji sluge lukavoga i računaju, je isto to, samo u virtualnom svijetu.
 
Natrag
Top