Zlatni Retriver

Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
35
Visina mužjaka: od 56 do 61 cm; ženke od 51 do 56 cm. Srednja težina mužjaka od 29,5 do 31,7 kg; ženke od 25 do 27,2 kg.
Narav:Aktivan,Simpatican,Blag.
Korištenje:Vrlo lijepog izgleda i dobre naravi, rado ga drže i kao kućnog ljubimca, prijatelja čitave porodice.


Friends%20Forever,%20Golden%20Retriever%20Puppies.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Jedan od lepsih pasa...Lep je kao stene,a lep i kad poraste sto se ne moze reci za sve pse :S
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
4
Imam zlatnog retrivera ... krem boje. 22. juna ce imati 6 mjeseci :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
1
Jedina mu je mana sto je los
cuvar voli ljude i mnogo je drustven
moja je preporuka ako hocete psa cuvara
nemojte ga kupovati
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
waaaaaaaaa.......prelepi su....divniiiii....ja za prijateljski nastrojenije kuce nikada nisam cula.......pozz svima
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
izmedju 30 eur i 200 eur...zavisi od kvaliteta i da hoces da ima papire...:)

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jedina mu je mana sto je los
cuvar voli ljude i mnogo je drustven
moja je preporuka ako hocete psa cuvara
nemojte ga kupovati

pa znas, to je vec stvar ukusa...ako volis cuvara pre kupi americku akitu...:) ali ovo je pas divnog srca,on bi jos pomogao lopovu da te opljacka...psi se razlikuju po karakteru...neko voli psa, pa da s njim ode u neki park pa da se igra sa drugim psima-zlatni retriver...a neki vole izuzetnog cuvara, voli decu, porodice, ali nepoverljiv prema srrancima- americka akita...ja imam americku akitu, dobra je...nece da napada ljude, nije lajava, samo kad nam neko udje u dvoriste zalaje 3 puta i smiri se, ali je zato prema drugim zivotinjama SMRT. nepodnosi ih....:) pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top