Zlatni retriver (Golden Retriver)

Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
7
Zdravo!...Imam stene zlatnog retrivera i presladak je i dobar....Samo ne znam kako da ga odviknem od toga da me grize za ruku...Ne znam da li ce to biti problem posle kad poraste...Molim za pomoc!!!!
album.php
 
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
253
Zdravo!...Imam stene zlatnog retrivera i presladak je i dobar....Samo ne znam kako da ga odviknem od toga da me grize za ruku...Ne znam da li ce to biti problem posle kad poraste...Molim za pomoc!!!!
album.php
Zaista mislim da neće biti problema kad odraste... Prema njemu se morate ophoditi kao prema detetu. Pokušati na lep način staviti mu do znanja šta sme šta ne.
Ja imam jednog već skoro tri godine, moglo bi se reći da je malo razmažen, često ne želi da posluša,
ali kad mu pomenem da će dobiti svoj keksić- odustane. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2010
Poruka
1
Ja imam zlatnog retrivera - Lakija :) 29451_1325906190216_1307732343_30944829_5917842_n.jpg Uskoro ce napuniti 3 godine a jos se nije pario...ne mozemo da nadjemo zenku, jer svi traze muzjaka sa papirima (koje mi nemamo, iako je cistokrvan) ...pa ako znate ili imate neku zenku zlatnog retrivera ili labrador ratrivera...javite se... :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2011
Poruka
2
pozdrav,imam zenku retrivera staru godinu dan. imamo problem sa kozom..dlaka joj opada i stalno se češa po ledjima,grudima i stomaku. sve joj izlaze ranice od češsanja,veterinar je dolazio,davao joj neke injekcije koje nisu pomogle..recite sta da radim?
 
Natrag
Top