Zlata: Da sam bila trezna, prebila bih Vendi!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
zlata-v.jpg

Pevačica tvrdi da je Vesnu Vukelić od batina spasla ljuta rakija

Folk zvezda Zlata Petrović, čiji će boravak na imanju u Lisoviću ostati upamćen najviše po incidentu sa Vesnom Vukelić, tvrdi da je rakija jedini razlog što Vendi nije bila modra od batina.

Naime, po izlasku iz rijalitija, ova pevačica za „Alo!“ kaže da je sreća što je ona bila pijana te noći kada je Vendi prizivala Pejinu sahranu, jer je u suprotnom niko ne bi sprečio da je prebije.
- Da je Vendi meni rekla da ću gledati sopstvenu sahranu, mislim da bih lakše prešla preko toga. Zamislite moje dete, koje ima samo 11 godina, sluša to i počne da vrišti i da se šokira dok je sa ženom koja ga čuva, a oba roditelja su mu u jednom rijalitiju. Ne pravdam se, ali da sam bila trezna, situacija bi bila gora! Otreskala bih je o pod, a onda lepo spakovala stvari u džak i ćao. U tom trenutku su me samo sprečili ljudi oko mene, a u meni samoj kočnice nije bilo. Vendi mi ne može biti drugarica, ali ako treba, oprostiću joj. To je samo njena sramota - izjavila je Petrovićeva, i objasnila Vesnine motive zbog kojih zavodi internet zvezdu Ekrema Jevrića.
- Ekrem je jako specifična osoba. On sada možda ne zna gde je, ali je dobar čovek. Vesna je definitivno želela da ga ima pored sebe, zalepila se za njega kako bi opstala i igrala je na tu kartu. Ona je to isto radila i pre „Farme“, kačila se na ljude koji su poznatiji i uspešniji od nje, tako da nije ovo ništa novo - priča Zlata, koja smatra da u ovoj sezoni rijalitija nije bilo seksualnih odnosa među takmičarima.

.banner_text_link { text-align: right; }.banner_text_link a { font-size: 12px; color: rgb(204, 204, 204); }.banner_text_link a span { font-size: 10px; }.banner_text_link a:hover { color: rgb(102, 102, 102); } - Kada sam videla sva ova suđenja, shvatila sam da ja pola toga ne znam i pitala sam se da li sam ja uopšte bila u toj „Farmi“? Mislim da nije bilo seksa, pali su poljupci, ali ništa više od toga - tvrdi pevačica, koja ponašanje glumice Eve Ras smatra smišljenom taktikom.
- Eva sve vreme ima neke svoje napade. Stalno baca udice, pa ko se upeca. Međutim, ja sam jako brzo shvatila s kojom namerom je ona ušla i nisam obraćala pažnju. Trudila sam se da imam poštovanje prema njoj, njenim godinama i njenoj bolesti - rekla je Zlata, koju je po izlasku sačekala informacija da je ponovo dobrodošla u „Grand“.
- Ja se pitam oko povratka u „Grand“ i pitanje je da li želim da se vratim - zagonetno je zaključila Petrovićeva.

Moj sin Miki je imao problemčiće sa kockom!

Popularna Zlajka, kako su je od milošte prozvali stanovnici najpoznatijeg imanja u Srbiji, priznala je dugove svog starijeg sina Mikija, ali i dodala da je cela priča prenaduvana.
– Da sam čekala „Farmu“ da bih rešila neke probleme, nikada ih ne bih rešila. Ne postoji nijedna kuća u kojoj nema problema. Miki je imao tih problemčića, ali ne u tolikoj razmeri u kojoj se to predstavilo. Dugovi su mu napumpani bukvalno od 5.000 do 50.000 evra, ali ni ti što su pričali o zaduženju moga sina nisu od onih ljudi koji dugove vraćaju. Osim toga, ja sama ispred svoje kuće čistim svoje đubre.

Nema ništa od braka sa Hasanom!

Na pitanje kako komentariše to što je njen bivši suprug Hasan Dudić izjavio da će je ponovo zaprositi, Zlata kaže:
- Ma Hasa se samo zezao, on to meni stalno govori. Nema ništa od te svadbe! On ima svoju ženu i treba njoj da se posveti.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top