Život u stanu ili u kući

Stan ili kuća?


  • Total voters
    34
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
15
Zivim u kuci i ni za jedan stan je ne bi menjala koliko god da je lep i velik... Sto je najvaznije imam dvoriste :D
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Šta više volite: stan ili kuću? A gde sad živite?
Mi u mojoj porodici smo, recimo, podeljeni i odnos je 2:2.
Шта си ти, у ствари овим хтео да кажеш? Има вас четворо и двоје би стан а двоје кућу yes3. Па у чему је проблем :lol:?
Ја живим у стану и не бих волела кућу. То јест, ако би то било једно добро изоловано поткровље (да не подмећем лаворе кад пада киша) са великом терасом, то би било идеално решење, изгледало би као да имам кућу са великим вртом. Или приземље са припадајућом баштом-двориштем, још боље. Нисам баксуз, могу са комшијама, не сметају ми, а све се бриге деле. Овако, кад имаш кућу (знам по нашој викендици), о свему, али баш свему мораш само ти да мислиш, а то су ствари које ти у стану не би пале ни на крај памети.
Фали ти пета опција :bafghjd:.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ја живим у стану и не бих волела кућу. То јест, ако би то било једно добро изоловано поткровље (да не подмећем лаворе кад пада киша) са великом терасом, то би било идеално решење, изгледало би као да имам кућу са великим вртом. Или приземље са припадајућом баштом-двориштем, још боље. Нисам баксуз, могу са комшијама, не сметају ми, а све се бриге деле. Овако, кад имаш кућу (знам по нашој викендици), о свему, али баш свему мораш само ти да мислиш, а то су ствари које ти у стану не би пале ни на крај памети.
Фали ти пета опција :bafghjd:.
A u sadašnjem stanu ti prokišnjava kad pada kiša? Da, to su muke.
Fali peta? Ne. Za potrebe teme je ovo sasvim dovoljno. Druga je stvar što se ti stalno ponašaš kao da si na ''Ćaskanju''.
 
Natrag
Top