Žirkov: Drug Ivanović se šegači sa mnom

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Žirkov: Drug Ivanović se šegači sa mnom
15. Avgust 2009.


00007954.jpg


Juri Žirkov, pojačanje Čelsija iz moskovskog CSKA vredno 18 miliona funti, polako se privikava na novu sredinu, a u tome mu najviše pomažu Branislav Ivanović i Andrej Ševčenko. Srpski i ukrajinski as nalaze se pri ruci trenutno povređenom ruskom reprezentativci najviše zbog komunikacije, ali nekada znaju to da zloupotrebe u pozitivnom smislu i da se šegače na njegov račun.

- Ivanović i Ševčenko se vraćaju sa reprezentativnih akcija, tako da će me razvedriti. Obojica ne prestaju da se šale - kaže Žirkov i dodaje da se ne odvaja od njih. - Kada, na primer, idem u restoran, obavezno sam sa njima u društvu. Ipak, i drugi igrači Čelsija su me već upoznali. Prilikom povratka sa treninga pitaju me šta radim i požele mi brz oporavak. Pre Komjuniti šilda neko je doneo magazin sa fotografijom, na kojoj sam sa ženom Inom. Taj poster je preuzet iz ruskih novina, gde su se reprezentativci slikali sa suprugama i to nije trebalo da bude objavljeno, ali nekako je izašlo u Engleskoj. Posle toga prozvali su me "model".

Žirkov je, zahavljujući internetu, u kontaktu sa prelepom ženom Inom, koja i dalje čeka papire kako bi se priključila svom suprugu na Ostrvu. U planu je da pronađu adekvatan stan u kojoj će živeti sa 10-mesečnim sinom Dmitrijem. Čelsi ima nekoliko opcija, ali Žirkov je bacio oko na kuću u kojoj živi Bosingva, obzirom da će se Portugalac najverovatnije preseliti u Bajern iz Minhena.

- Postoje te opcije od kluba, ali još ih nisam pogledao. Apartman pored Ivanovića mogao bi biti upražnjen ukoliko Bosingva napusti Čelsi. To bi bilo sjajno. Apartman je dobar i ne bih imao ništa protiv da živim pored Ivanovića - zaključio je Žirkov.
 
Natrag
Top