Zip u iso

Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Dali ima veći program za konvertovanje od 870mb ili su svi limitirani na ovu veličinu naravno ne licencirani, potreban mi je za preko 2gb.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Dali ima veći program za konvertovanje od 870mb ili su svi limitirani na ovu veličinu naravno ne licencirani, potreban mi je za preko 2gb.

Skini Win Rar sa torenta neku verzija sa kljucem mozda ima i ovde na forumu
nisam siguran tu nema ogranicenja mozes da spakujes rar ili zip zavisi sta ti treba!
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Da ne otvaram novu temu, napravio sam sliku diska na usb (5 gb) potreban mi je program skojim mogu da konvertujem u iso fajl, hocu da vidim sta se desava koji su programi prebaceni, sve to bi islo u virtuelnoj masini.
 
Učlanjen(a)
14.02.2014
Poruka
13
nisam bas najbolje razumeo sta ti uystvari zelis da uradis ali uglavnom vecina programa za rezanje ima mogucnost (funkciju) kreiranja (i po potrebi reznja) bilo koje velicine ISO fajla...
Kako to otprilike izgleda sa programom Nero vidi se na slici :

http://i.minus.com/ilYhjX88fhU2x.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Hvala lepo na odgovoru pokusao sam sa iso workshop, magic iso, win iso moze max 500mb, any to iso max 870mb, sa any to iso pro crecovana uspeo sam ali u virtuelnoj masini mi ne prepoznaje iso datoteku gde je windows.
 

OmS

Učlanjen(a)
05.06.2013
Poruka
38
Izvini ako nisam najbolje razumeo...Kakvu sliku diska si napravio na USB? I šta ustvari hoćeš sa njom? Ako sam razumeo po ovome
ali u virtuelnoj masini mi ne prepoznaje iso datoteku gde je windows
da je instalacija windowsa u pitanju... onda se to ne radi tako. Ako je nešto drugo, kaži šta je.
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Da li je uopste moguce kreirati sliku sistema na usb ili mora na dvd.
 
Natrag
Top