Zimski Konkurs - 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
SerbianForum.org - Zimski Konkurs 2012

KONKURS JE ZATVOREN



O konkursu:
Posle raznih promjena vezanih za SerbianForum.org u toku ove godine a posebno u poslednjih mjeseci tek sada se otvara novi konkurs za nove pozicije Urednike. Forum je dosta jaci, brzi, stabilniji, posjeceniji i ono sto nam je najvaznije svakodnevno bogatiji kvalitetnim sadrzajima. Da to stanje zadrzimo i za ubuduce otvaramo ovaj konkurs putem kojega vi mozete aplicirati i dodatno nas poboljsati. U budućnosti, ovakav konkurs će se otvarati jednom u par mjeseci, pa stoga ako planirate da nam se pridružite onda je sada pravo vrijeme za to. Ako nemate iskustva u ovome...neočajavajte...mi primamo svakoga ko je raspoložen da nam pomogne i pokaže se u tome. Svakako, ako imate prethodno iskustvo, to će biti samo plus, ali nam u tom slučaju napišite gdje ste ga stekli.

Malo detalja o Forumu:
Da se radi o ozbiljnom forumu, evo samo par detalja ... SerbianForum.org dnevno posjeti oko 40 000 posjetilaca koje otvore vise od 100 000 stranica. Trenuto je registrovano vise od 530 000+ clanova a blizimo se i nevjerovatnoj brojci od 1 milion postova... i jos jedna mala "sitnica" jedan smo od top 5 najposjecenijih i najpopularnijih foruma na EX-YU prostorima i ovo je izvanredna prilika da budete aktivno ukljuceni u razvoje necega zaista posebnoga na nasim prostorima :)

Pozicija Urednika:
Posao urednika je da uredjuje forum za koji je zaduzen a u to spada ubacivanje novih tema, komunikacija sa korisnicima, prepravljanje lose postavljenih ili brisanje nepozeljnih postova, znaci aktivno ucesce u daljem razvoju foruma kojeg uredjuje.

Potrebni Uslovi za poziciju Urednika:
  • Da ima 18+ godina.
  • Da mu je srodna tema koju ce uredjivati.
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno.
Rok za prijave:
Konkurs vazi od 15.11.2012 pa sve do 31.12.2012.

Dodatni Uslovi, Pravila i Detalji:
  1. U aplikaciji nam napišite nešto o sebi, razloge zbog kojih želite da nam se pridružite kao i prethodna iskustva ako ih imate, sto vise detalja navedete u aplikaciji to bolje, znacemo da mislite ozbiljno.
  2. Onog momenta kada ppopunite aplikaciju vas rad ce biti pracen sledecih 30 dana.
  3. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima.
  4. Ukoliko nemate nameru da budete aktivni nemojte aplicirati i time cete ustedeti vreme Vama i nama.
  5. Cisto da razjasnimo, Urednici nisu placeni, sve je na dobrovoljnoj osnovi ...


... ::: Popuni Aplikaciju za poziciju Urednika odmah ::: ...
UrednikZ.png




Sve najbolje zeli Vam
SerbianForum.org Tim
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Cisto informativno da napomenem tacke...


  1. Onog momenta kada popunite aplikaciju vas rad ce biti pracen sledecih 30 dana.
  2. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima.
da se nebi zavrsavalo samo na prijavi .......
 
Učlanjen(a)
28.11.2012
Poruka
1
srbija je lepa
srbija je divna
srbija je bogata
srbija je draga
srbija je raj
srbija nebo bez granice
 
Učlanjen(a)
06.04.2012
Poruka
49
Cisto informativno da napomenem tacke...

  1. Onog momenta kada popunite aplikaciju vas rad ce biti pracen sledecih 30 dana.
  2. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima.
da se nebi zavrsavalo samo na prijavi .......

sto nerece ranije,ja sam mislio prvo postanes urednik i imas fore 15 dana da se pokazes :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2012
Poruka
3
ma rado bih ja to imam ja i vise vremena od jedan sat na dan, ali ja sam pocetnik u sferi kompjutora i tek sam poceo da ucim ,mozda za par godina vama hvala jer ovde mogu da nadjem svasta sto mi treba dok ucim (ITAdministration je u pitanju).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top