Žigić: "Želim da se dokažem"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Žigić: "Želim da se dokažem"
24. jul 2009.


1334784724a69a47d6da2d473284807_big.jpg


Napadač Valensije Nikola Žigić kaže da je odbio sve ponude pošto želi da ostane u Valensiji i dokaže da se klub nije prevario kada ga je dovela pre dve godine.


"Odbio sam sve ponude, jer želim da i sledeće sezone igram za Valensiju", rekao je Žigić za španski dnevnik "Provinsijas", a preneo Skaj Sport. Mediji su spekulisali da bi 28-godišnji Žigić u letnjem prelaznom roku Valensiju mogao da zameni engleskom Premijer ligom, preciznije Blekburnom ili Aston Vilom.


Spekulacije su "podgrejane" činjenicom da je 2,02 metara visoki napadač prolećni deo prošle sezone proveo na pozajmici u Rasingu, pošto stručni štab valensije nije računao na Žigića.

"Vrlo sam srećan što sam se vratio u Valensiju i spreman sam da treneru Unaju Emeriju pokažem da zaslužujem mesto u timu. To mi je trenutno najveći izazov", naveo je Žigić i pomenuo da je imao brojne ponude drugih klubova.

"Moj menažer je dobio mnogo predloga i iz Španije i iz Evrope, ali moja odluka je jasna. Da ostanem u Valensiji. Nisam lično o tome razgovarao sa trenerom, ali uprava kluba zna moje namere i zna da se neću predomisliti", istakao je Žigić.

Izvor: b92
 
Natrag
Top