Zene za volanom..?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
zenska na parkingu.jpg

Da su zene snalazljive niko ne moze poreci,uvek nadju lepo i prostrano mesto za parking :)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma talentovani su i oni za parkiranje...
parking-fails26.jpg

parking-fails08.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
images


Ne znam kako uspeju ali uspeju bas dobro da se kamufliraju :lol:

loseParkiranje8.jpg


Doduse i neko zensko omane ali ne skida osmeh sa lica :)

14847750074cdd24151e0fd950685374_extreme.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
gde god nadjes zgodno mesto ti auto posadi

Pa dobro sada, ne treba ići u krajnost. Grešimo i mi. Skoro sam video lika koji je "prostro" auto po mestu koje mu je označeno za invalide. Oči će da mu istera ucrtani znak ali objasni to njemu. Kako znam da je on a ne ona? Video sam ga kad je startovao maKinu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pa dobro sada, ne treba ići u krajnost. Grešimo i mi. Skoro sam video lika koji je "prostro" auto po mestu koje mu je označeno za invalide. Oči će da mu istera ucrtani znak ali objasni to njemu. Kako znam da je on a ne ona? Video sam ga kad je startovao maKinu.

Znam..znam u gradu ima toliko automobila da ce uskoro poceti da se parkiraju jedan na drugi da bi mogli svi lepo da stanu i cim vozaci iz auta zagaze napolje udju pravo u stan :)
Niko vise nece ni par koraka da napravi i parkira auto malo dalje od svog stana ili radnog mesta ali..sta da se radi :dntknw:
Taki smo kaki smo :acute:i muskarci i zene yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Mene je 3 puta žena za volano skoro otjerala u bolnicu pa sad ti zaključi šta ja mislim o ženama za volanom.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Eto vidiš, a ja sam zbog jednog muškarca za volanom, koji je zakočio na ledu u krivini, bila u bolnici, doživela raznorazne traume, operacije itd...Oduzeo mi je nekoliko godina života...Pa ništa...

Nema to veze ko je za volanom, muškarac ili žena...Vozi iskustvo, a ne pol....yes3
 
Natrag
Top