Žene najviše vole seks u kadi punoj penušave kupke

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Žene najviše vole seks u kadi punoj penušave kupke




Prema anketi sprovedenoj među 1.000 žena, najatraktivnije mesto za vođenje ljubavi je kada puna penušave kupke, s obzirom da se za to opredelilo 30 odsto anketiranih dama.

Jedini uslov koji su žene postavile u anketi časopisa ”Mens helt” (Men’s Health) bio je da kada bude dovoljno prostrana…

Na drugom mestu top-liste, sa 28 odsto glasova ispitanih žena, nalaze se hotelske sobe. Njihova anonimnost je većini žena ujedno i garancija da će se uspešno skloniti od svakodnevice i uživati u - dobrom seksu. Zanimljiva mesta su, kako je pokazala anketa, i kabine u prodavnicama u kojima se obavlja šoping, mašine za pranje veša (naročito dok su uključene), neka lepa plaža, ali i platnena viseća ležaljka...

Bilo kako bilo, jedno je sigurno:

”Jedno od osnovnih pitanja za buđenje ženske seksualnosti je da li je situacija takva da se žena može isključiti iz dnevnih briga i problema”, tumači rezultateove ankete doktor Skot Holcman, autor knjige fascinantnog naslova - ”Tajne srećno oženjenog muškarca: Osam načina da osvojite srce vaše supruge zauvek”.


Izvor: Vecernji.hr
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Statistike i ankete su čudo! Bilo bi bolje da se anketari bave nekim konkretnim stvarima ali to je za neku drugu temu!

Žene vole dobar seks! Mesto je više bitno filmadzijama! Ne kažem da atmosfera i ugođaj nisu bitni ali nisu baš ni na prvom mestu. Ako su partneri sretni i zadovoljni i dobro se razumeju, svako mesto će im biti prostrana kada puna pene!

Ili je to slučaj kod mene?...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ne samo kod tebe, draga, to je tako uopšte.
Ja obično kažem kad budem počela da biram vreme i mesto, reći ću da sam počela da starim. Prema tome, uopšte nije bitno ni vreme ni mesto, bitno je da svog partnera želiš, a onda to može da bude bilo gde.
I kada puna pene može da bude super mesto, a da tamo imaš loš seks. Mesto ne igra apsolutno nikakvu ulogu. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
U kadi punoj penušave kupke??? Pita li nas neko da li nama odgovara u kadi punoj vruće vode, da li u takvim uslovima hm... funkcioniše? Eh te žene, samo komplikovano... :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
meni nesmeta vruca voda i kupka ali smeta mi skucen prostor ok je to kad je djakuzi u pitanju ali KADA ma daj nema gde da se mrdnes mrzim skucen prostor u trenucima sexa volim da imam ceo stan ili kucu za sve svoje ljubavne zamisli da sprovedem u delo
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ja nisam bas za tu varijantu,ali ako bi dama insistirala,verovatno bi popustio....
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
ma, to ne treba da bude planska stvar, nego spontana, jer može da se desi dak tražeći mesto ne nadješ vreme a onda i zaboraviš šta je bio "domaći" zadatak... te kade s penom mi nekako filmadžijska varijanta, ništa ne fali ni tuš kabini...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle, dragi muški svete, ovde su komentar dale dve ozbiljne ženske osobe, Crvendać i moja malenkost i obe su rekle da je bitno kako a ne gde! Zaboravite lokaciju, bacite se na kvalitet

ps i ja mislim da je tuš kabina bolja varijnta...;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Dakle, dragi muški svete, ovde su komentar dale dve ozbiljne ženske osobe, Crvendać i moja malenkost i obe su rekle da je bitno kako a ne gde! Zaboravite lokaciju, bacite se na kvalitet

ps i ja mislim da je tuš kabina bolja varijnta...;)

I ja, iz iskustva. ;-)
 
Natrag
Top