Žene:Da li volite kada muškarac nosi torbic oko vrata i kada je depiliran?

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
45
Da li vam se sviđa kada mušarac nosi mušku torbu oko vrata i kada se depilira i kada je šatiran ili ofarban?Ali je muževan!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Joj, Bože, kakva sve pitanja neću videti ovde.
Ne, takvog kakvog ste opisali, ne da ne bih pogledala, verovatno mi ne bi bilo dobro. Samo mu još fale cvikeri za sunce podignuti na čelo, pa da mi stvarno pozli. :bad:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Metroseksualci mi ne ulecu u kadar, ne volim takve tipove koji su u tom fazonu. Budi onakav kakva te je priroda napravila, ne radi ono zasta nisi stvoren. I izem ti tog muskarca koji vise vremena provede ispred ogledala od zene.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Najviše bih volela da ih ni na ulici ne srećem ni u prolazu a kamoli da mi neki zapadne za oko...
Sve je to šarena laža sa tv ekrana, stranica žute štampe... Negovan muškarac svakako da ali negovan u smislu brijanje (ili dobro održavanje brade), tuširanje, svež pomalo oštar miris dezodoransa, udobna, kvalitetna odeća (u smislu pamuk i lan a ne firma), dobro odabrana frizura a ne da dlake sa leđa zapacuje umesto šiški koje su ga odavno napustile...
Uh, ponese me emocija...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
A kako takav može biti muževan?

Ej, zamisli da imaš dečka, koji zajedno sa tobom ide na depilaciju ili kod frizera na farbanje...Pa mislim...
Ili kreneš u toalet, a toalet zaključan...on brije noge...he he he:D
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
58
zamislila sam ove situacije i bas sam se slatko nasmejala. A mozete jos zamisliti idete ulicom, a vas decko sve sa frizurom i u suknji (istina to je "muska suknja", ako postoji takva). Ja sam jednog videla i nisam skontala odmah da je musko. Trebalo mi je vremena.A tek kad zamislite trenutke neznosti sa njim....E vec ovo nije smesno, postaje zalosno.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2010
Poruka
13
malo je reci bljak
4fvgdaq_th.gif
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
25
E pa stvarno, zamislite samo sve te anoreksicne zenske vesalice za odecu u drustvu depilirinaih, ofarbanih mamlaza sa mindjusicama i tasnicama, da se ispovracas! Pitam se odakle tolike milijarde ljudi na svetu kad se sve cini da se smucimo jedni drugima?
 
Natrag
Top