Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu

Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
48
..ovo je izjava predrage i predobre Sharon Stone ! :(

..da li je to stvarno tako kako ona kaze?:???:

..sta vi mislite? ..moje misljenje :dntknw:

..nista me vise ne moze iznenaditi wacko2

..ali ako je to istina :yea:

..stvarno mi nebi bilo jasno zasto je potrebno glumiti uopste :)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu

...reče ona koja je golim guzicama probila put ka vrhu, pa je danas našla mudrovati... :lol:
Mislim da je nemoguće dugo "glumiti"... Ako veza traje mesec dana - nema frke, svako je može "odglumiti", a baš bih voleo videti onoga (ili onu) ko bi mogao izdržati ,recimo, više godina...
 
Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
48
...reče ona koja je golim guzicama probila put ka vrhu, pa je danas našla mudrovati... :lol:
Mislim da je nemoguće dugo "glumiti"... Ako veza traje mesec dana - nema frke, svako je može "odglumiti", a baš bih voleo videti onoga (ili onu) ko bi mogao izdržati ,recimo, više godina...

Životna gluma je umeće kojim se služe oni koji nikad kao ličnosti ne sazriju. Gluma kod tih osoba nije nešto naučeno, nego urođeno.
Te se osobe ne odrču glume i kakva je prvog dana, takva je uvek ista.
Nije stvar u "glimcima" nego u "publici".Koliko će ta gluma trajati neovisi o tome kad će biti primećena (jer ona je stalno tu) nego koliko će joj biti omogućeno da traje. :???:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jadne žene, iskrene, naivne, previše emotivne, uvek daju sebe u vezi... Posle su iscrpljene, razočarane, prazne... Kao i njihovi 20-30 godina stariji "momci", koji su naivno verovali da nisu samo sporedni glumci u loše izrežiranoj predstavi...
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Da glumci su svuda oko nas.Rizikujuci sto se mozda u necemu ponavljam,moguce je odglumiti citavu vezu,evo iz mog licnog iskustva.Glumac je voleo da studira,zato sto sam ja studirala,voleo je more,decu,knjige ,zajednicke prijatelje itd.A onda je odjednom postao druga osoba,prijatelji su mu bili dosadni,knjige takodje iskljucivo i samo M.Antic,more je odjednom namrzao,poceo je da se pali na horoskope i prijateljici redovno da ga pravi,zainteresovao se nenormalno za kuvanje i recewpte jer je to profesija zna se vec koga a tek o uredjenju vrtova dvorista i fontana da ne pricam.Prosto smesno kad znam koliko se smejao mom nekadasnjem zanimanju za horoskop kad sam imala cimerku koja je to radila,M.Antica nije smatrao za pesnika mada sam mu ga vise puta pokusala da priblizim,Zna da spremi samo palacinke a dvoriste ljudi samo da vidite cista nedirnuta divlja priroda.Pa sad vidite kako ne moze da se dobro odglumi svaka veza.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Životna gluma je umeće kojim se služe oni koji nikad kao ličnosti ne sazriju. Gluma kod tih osoba nije nešto naučeno, nego urođeno.
Te se osobe ne odrču glume i kakva je prvog dana, takva je uvek ista.
Nije stvar u "glimcima" nego u "publici".Koliko će ta gluma trajati neovisi o tome kad će biti primećena (jer ona je stalno tu) nego koliko će joj biti omogućeno da traje. :???:
A, i to su (smatram) izuzetno retki slučajevi...extremi...
 
Natrag
Top