Zbog cega?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E sad baš....da baba ima....bila bi deda. Šta bi bilo kad bi na primer životni vek u proseku bio duplo duži?
Nemam pojma ali neki put spavanje je neprocenjivo, ma drugi čovek posle toga :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
E sad baš....da baba ima....bila bi deda. Šta bi bilo kad bi na primer životni vek u proseku bio duplo duži?
Nemam pojma ali neki put spavanje je neprocenjivo, ma drugi čovek posle toga :)

He, he, he! Svi znamo šta baba nema...
Spavanje jeste neprocjenjivo, ali zbog toga što smo tako "skrojeni", to sam rekao. A šta bi bilo, kad bi bilo...? Pa, nije zabranjeno maštati. Šta više, preporučuje se kao vid terapije u nekim slučajevima kada se čovjek ozbiljno posvađa sa životomyes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
He, he, he! Svi znamo šta baba nema...
Spavanje jeste neprocjenjivo, ali zbog toga što smo tako "skrojeni", to sam rekao. A šta bi bilo, kad bi bilo...? Pa, nije zabranjeno maštati. Šta više, preporučuje se kao vid terapije u nekim slučajevima kada se čovjek ozbiljno posvađa sa životomyes3

To jeste, ali ja sam mislio na situacije kada danima nešto radiš i konstatno zbog obima posla i pritisaka ne spavaš dovoljno dugo. Onda kada se sve završi, kad dođe taj dan.... ali sve mora da bude po protokolu, tv se obavezno gasi jer ako uz gledanje zaspim onako nepokriven i nepripremljen za spavanje obavezno se probudum oko 3 pola 4 i dalje umoran a ne mogu da spavam...mada opet ne mogu dugo da spavam bez obzira na umor, 9 sati najviše :dntknw:
 
Natrag
Top