Zbog čega volim Srbiju?

Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
16
Ko je temu napravio odlicna je nema sta.ja obozvam srbjiu zbog obicaja ljudi koji zive u njoj.Srbija je moja domovina u njoj sam se rodio u njoj zivim!!!

A pogotovo je volim zbog nasih sportasa kao na primer:
novak-djokovic.jpg



milos_krasic.jpg



42041182_jankovic300.jpg


I jos puno drugih!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
5
volim ovu zemlju zato sto je naj naj na svetu volim je iz srca i nikad je se necu odreci.mogu pricati mnogo jezika ali ja sam SRBIN.,,| love SRBIJU!!!!!!!yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Volim Srbiju i zbog toga što ću u junu uživati navijajući za reprezentaciju svoje zemlje, bežati sa posla da gledam utakmice, radovati se kao dete svakom golu i pobedi!
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Volim Srbiju i zbog toga što ću u junu uživati navijajući za reprezentaciju svoje zemlje, bežati sa posla da gledam utakmice, radovati se kao dete svakom golu i pobedi!



Da,da...toliko nadanja,toliko zelja...da se konacno napravi jedan odlican rezultat u fudbalu...u najmanju ruku da se stize do polu-finala SP-a...

A na tom putu su oni uobrazeni englezi (mozda i ameri)...pa njih da iskecamo (izvinite na izrazu)...ali zasluzili su...(mislim na kecanje).
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
...nedeljno jutro, idemo porodično na pijacu. Dete koristi priliku da vozi skejt a muž nosi cegere. Svuda zeleniš, prolećni... Kupujem rotkvice a ljubazna bakica stavlja i kelarabu, na poklon, - za "momka"... Mala uličica kojom se vraćamo miriši na vanilu i cimet, u prozoru vaza sa đurđevkom...

I zbog toga volim Srbiju...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ima i druga strana medalje:

U Srbiji je nekako moguće i gotovo opšte prihvatljivo da smeće može da se baci kroz prozor. Bar ono sitno.

U Srbiji je apsolutno normalno da prolaznik papir od doručka nonšalantno baci na ulicu.

U Srbiji je lakše da se pokvareni šporet ili školjka od "fiće" gurne u prvu slobodnu njivu ili livadu pokraj puta.

itd, itd...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ima i druga strana medalje:

U Srbiji je nekako moguće i gotovo opšte prihvatljivo da smeće može da se baci kroz prozor. Bar ono sitno.

U Srbiji je apsolutno normalno da prolaznik papir od doručka nonšalantno baci na ulicu.

U Srbiji je lakše da se pokvareni šporet ili školjka od "fiće" gurne u prvu slobodnu njivu ili livadu pokraj puta.

itd, itd...
U svakoj zemlji imaš stvari koje bi trebalo promeniti, za ovo o čemu si pisao krivi su ljudi (nedostatak kućnog vaspitanja i kulture) a ne država... Možda država u onoj meri zato što takve stvari ne sankcioniše, ili barem ne sankcioniše dovoljno!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Mislim da ste dovoljno vi rekli,ja se u potpunosti slazem sa vecinom. I zalosno mi je sto svi gledaju samo da odu negde u Grcku,Egipat na odmor a nisu ni svesni sta Srbija ima da ponudi! Toliko lepog da padnemo svi na du*e koliko je lepo!!! Zato ljudiiiiiiii pustite Grcku,Italiju,Egipat i ostale destinacije za odmor kad ispred ociju nam je nesto najlepse sto mozemo videti!!!! Pa evo malo da vidite za oni koji ne znaju...
Kanjon-reke-Tare.jpg

Pivsko-jezero.jpg

[YOUTUBE]rwXaWF891k0[/YOUTUBE]
Pored ovih prirodnih lepota imamo najbolje sportiste :p
Sada moramo biti uz nase fudbalere!!!! IDEMOOOOOOOOO :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Danas sam videla trešnje na pijaci... Stari gospodin napravio "vezice" i prodaje u svari poklanja deci... Pronašla sam onu duplu peteljku sa dve trešnje i setila se kako su mi to bile minđuše nekada... Mlada mama pored mene upravo svojoj ćerkici stavlja na uši minđuše mog deinjstva...

Srbija...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Danas sam videla trešnje na pijaci... Stari gospodin napravio "vezice" i prodaje u svari poklanja deci... Pronašla sam onu duplu peteljku sa dve trešnje i setila se kako su mi to bile minđuše nekada... Mlada mama pored mene upravo svojoj ćerkici stavlja na uši minđuše mog deinjstva...

Srbija...
Jako lepa pričica, ovde ipak žive ljudi sa dušom, a ne hladni, bezobzirni i bezosećajni roboti kao na Zapadu. Da nisu takvi, popili bi jutarnju kafu sa komšijom, i ne bi istog prijavili kad mu dete lupi loptom ispod prozora...yes3
 
Natrag
Top