Zatvaraci od koka kole ;)

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
9
E ovako ljudi hteo sam da vas pitam posto nikako ne mogu da pogodim ispod kog zatvaraca od coca-cole se krije medvedic :D, imam vec 5 praznih zatvaraca, ali meni treba onaj sa medvedicem :), e sad dal ima neko ko je izvukao medveda, pa da mi kaze kako je uspeo da izvuce i dal ima neka fora cuo sam da neki to rade sa LAMPICOM, ali ja bi voleo neko da mi kaze kako se to moze izvuci ili ako neko ima zatvarace da mu ne trebaju ali sa medom da mi posalje :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ako hoćeš zatvarače sa Virvirkom od pre par godina, mogu da ti pošaljem.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Do sada sam sakupila 334 zatvarača ..nijednog medveda, pa ti vidi ako i ima neka fora ja je još nisam provalila :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Odi kod Kiza i kupi deset medvedića za manje od 1000 dinara. Najjednostavnija i najjeftinija opcija. I veruj mi na reč, proizvođač je apsolutno isti. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ne smem ovo ni da ti kazem,ali poludecu od medvedica.Od 8 boca koje sam kupila izvukla sam 2 medvedica,i sad,moram da dokupljujem jer mi fali obicnih cepova.Sto se tice izgleda cepa,uopste se ne razlikuju ,gledano sa spoljne strane,ni baterijska lampa ne pomaze.Jedino,kupovina novih boca,ili da sacekas Coca Colin karavan i da tako dobijes neku igracku.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Eto gde su svi medvedići, Njuška ih pokupovala. :lol:


P.S. Vrati ljudima medvediće! :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top