Zasto zene zvocaju???

Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Bilo bi manje zvocanja sa svačije strane da svi imamo po jednog gej prijatelja. Ja mislim da oni za to i služe :) . Molim vas nemojte da me gađate paradajzom samo da objasnim :) .
Žene imaju svoje verne drugarice kojima je urođeno da lažu na pitanja "jel sam debela?" i "kako mi ovo stoji?" , uvek će reći "super, sjajno" . Naravno ako kaže da ne valja onda je ljubomorna i zla :). Gej prijatelj može da ti kaže istinu i da prođe bez batina :) a i uvek će rado sa vama u kupovinu i na manikir i kod frizera jer su strejt drugarice zauzete ručkovima i menjanjem pelena.
Sa druge strane , kad bi muškarci imali gej drugarice, mogli bi mnooogo da saznaju o erogenim zonama , G tački i ostalim temama za koje pred svojim strejt prijateljima odgovorno tvrde da su doktorirali :)
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
A ko kaže da sve žene zvocaju? Možda im mi dajemo povod?
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sve zene zvocaju ali su ipak muskarci neprevazidjeni u tome. Njima bas sve smeta. :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sve zene zvocaju ali su ipak muskarci neprevazidjeni u tome. Njima bas sve smeta. :dntknw:
Jes vala ..potpuno tacno..njima bas sve smeta ..nesto kazu a nesto precute..:D
Mene ne moze nadpricati ali me zacas ucutka..pogledom nis te ne kontam..:???:
Nisam osoba koja zvoca..yes3 :blum3::D zato cutim samo kad spavam yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A zašto je uopšte toliko bitno da li žene zvocaju i koliko zvocaju? Vrlo važna stvar u životu, nema šta. Žena je takva. Krhka, malo joj fali da joj prsne nešto u glavi i onda kreće rafal.

A mi, što više budemo insistirali na pitanjima kako i zašto, to će one to više raditi.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Bilo bi manje zvocanja sa svačije strane da svi imamo po jednog gej prijatelja. Ja mislim da oni za to i služe :) . Molim vas nemojte da me gađate paradajzom samo da objasnim :) .
Žene imaju svoje verne drugarice kojima je urođeno da lažu na pitanja "jel sam debela?" i "kako mi ovo stoji?" , uvek će reći "super, sjajno" . Naravno ako kaže da ne valja onda je ljubomorna i zla :). Gej prijatelj može da ti kaže istinu i da prođe bez batina :) a i uvek će rado sa vama u kupovinu i na manikir i kod frizera jer su strejt drugarice zauzete ručkovima i menjanjem pelena.
Sa druge strane , kad bi muškarci imali gej drugarice, mogli bi mnooogo da saznaju o erogenim zonama , G tački i ostalim temama za koje pred svojim strejt prijateljima odgovorno tvrde da su doktorirali :)

Originalan odgovor, nasmejao me.

Usput, zašto žene zvocaju? Pa, to je pitanje za milion dolara, ekvivalentno tome zašto uvek kukaju da nemaju šta da obuku i da obuju, a ormari i cipelarnik prepuni njihovih stvari.

Očigledno je to genetski, šta da se radi.
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
??? ovo je stvarno pitanje za milion dolara .. ja sam žensko i imam pune ormare .... i nikad nemam šta da obučem.. a zašto je tako ne bi znala sad da pucaš u mene... uvrnuto...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
124
Rešenje!

Hhmmm.... Ja sam bas pre nekoliko dana razmišljala na tu temu kada mi je posle višesatnog sređivanja kuce muž došao i rasuo svoje stvari svuda po dnevnoj sobi. :dwarf: Fffiiiiiijjjjuuuuuuu, para na uši mi je izletela, ali posle par trenutaka sam sebi postavila to vekovima staro pitanje: Zašto bih zvocala? :stupid:
Čovek je u svojoj kući kao i ja, stavlja stvari gde hoće, kasnije će ih skloniti isto kao što bih i ja... Znači da bih zazvocala samo zato što se meni tako hoće, i samo zato što se meni neki njegov postupak ne sviđa. wacko2 Ludilo... Hajde žene, sad lepo priznajmo, da li bi mi trpele da nam neko non-stop bla bla bla iznad glave... Ja ne bih... Oni jesu ovakvi, onakvi, ali i mi smo. Tako da smo jednaki. ;) Zar ne?
Kasnije tog dana sam mu rekla tu moju dubokomisaonu teoriju smile3 i ucenila ga da mora da mi udovoljava mesec dana jer u suprotnom ću zaboraviti šta sam teoretisala i nastaviti da zvocam. :D

Brak je divna stvar :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Ako zena ne prica, sigurno je nesto bolna.A kada zena prica, muz mora da cuti i da izgledaju pravo u usta. Zatim dolaze i svetski mir.:D
Ja ne pricam samo kad spavam. Pogledajte i moj avatar - i on prica.;)
 
Natrag
Top