zasto ovo izbacuje

  • Začetnik teme novosadjanka987
  • Datum pokretanja
N

novosadjanka987

Windows cannot find C:/Users/*******/Downloads/EFinstaler.exe.Make sure you tyred the name correctly;and then try again. to mi izbacuje kad nesto hocu da instaliram
 
N

novosadjanka987

capture.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
To ti je adware...upotrebi program Malwarebytes...skini,instaliraj,skeniraj,restartuj,obrisi posle restarta Malwarebytes i vodi racuna sta instaliras na PC i gde klikces

Uzroci Efinstaller Greske:

Efinstaller problemi mogu se pripisati ostecenim ili nedostajucim datotekama, nevazece stavke registra u vezi sa Efinstaller ( 1 ) .exe , ili virus / malver

Preciznije, efinstaller greske mogu biti uzrokovane:

Korumpirani Vindovs Registri ključevi povezani sa efinstaller ( 1 ) .exe / Ekpress Files montera.
Virus ili malverom koji je oštećen u efinstaller (1) .exe fajla ili u vezi Ekspres Fajlovi instalater fajlove .
Drugi program zlonamerno ili pogrešno izbrisana efinstaller ( 1 ) .exe - related files .
Drugi program je u sukobu sa Ekpress Files instaler i njenih zajedničkih referentnih fajlova .
Korumpirani Dovnload ili nepotpuno instaliranje softvera Ekspres datoteke Installer .

GoogleTranslate je prevod ali razumeces
 
N

novosadjanka987

NIje pomoglo i dalje je isto a ne pokazuje nista da ima virus ni jedan scan ga nije nasao :gl_sigh:
 
N

novosadjanka987

uradila sam posle c cleaner i blokiro mi je ovde nece da nastavi a gosn norton nastavlja da izbacuje
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
Otvori task menager i u njemu "ubij" taj proces sto ti izbacuje norton,zato i ne moze da ga ocisti...kao sto se vidi na slici iz nortona instalcija je ostala u temp folderu... Mozes da probas i ovaj software ili SpyHunter...norton ti kaze da PC pokusava da instalira yta.exe i na njihovom sajtu oni preporucuju SpyHunter
 
Poslednja izmena:
N

novosadjanka987

spy hunter,norton ,norton drugi,malverbytes ma sve sam probala odustajem sta mu bog da :assassin:

www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
spy hunter,norton ,norton drugi,malverbytes ma sve sam probala odustajem sta mu bog da :assassin:

www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
Ako niste probali, pokusajte sa adware cleaner-om da preskenirate kompjuter.
Kod:
https://toolslib.net/downloads/finish/1/
Ako ne pomogne, obrisite rucno fajl na putanji sa ove slike:
capture4.jpg


Kod:
C:/users/radabozo/appdata/local/temp/install_24690
Potrebno je mozda da ukljucite da se vide skriveni fajlovi. u principu necete pogresiti ako obrisete sve iz temp.
Zatim start pa u search kucajte cmd. Sa leve strane pojavice vam se program cmd.exe, desni klik na njega i run as administrator. Zatim u njemu sfc /scannow. To bi trebalo da popravi ostecene windows fajlove.
 
N

novosadjanka987

znaci da obrisem sve jer njega nema u temp kad udjem,kao da ne postoji samo je tu da me za***ava
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Da, ako je ukljuceno da se prikazu skriveni fajlovi, trebalo bi da ima bar nesto, u svakom slucaju en smeta da se sve skloni sa te putanje:
Kod:
C:/users/radabozo/appdata/local/temp/
Udjete u temp, i sve iz njega obrisete(da ne bude zabune i obriste iz prethodnog foldera).
 
Natrag
Top