Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
E hvala ti.Evo za sada funkcionose,netrazi mi windows update vec odavno.Nije mi jasno oko te licence.Ja kada sam ga instalirao,na prvi update ukucao sam user name i pasword, on je prihvatio,apdejtovao se,status je Maximum protection,sta sada ili kasnije treba opet oko licence da se radi???
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
pise ti tu ispod licence valid until: - do kada vrijedi , a mozes vidjeti i dore desno help - klik na about i otvara ti se prozor gdje vidis do kada ti traje licenca, isto pise licence valid until:
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
E je... ga,pa meni vazi do 4/3/2010. Pa sta,stalno treba da trazim nove licence?!? Zar to nema neka koja traje i traje??

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

za Avast su mi poslali mail-om koja traje 14 meseci
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
idi na stranicu minod login i skini taj programcic koji je free i instaliraj , on ce ti kod svakog paljenja kompa pretraziti net i ubaciti validne licence i update radi radovno, ja ga imam i vec godinu dana nemam nikakvih problema sve sam radi i jos mu ostavis server na choose automatically. a to koja traje i traje mozes dobiti jedino ako kupis original noda.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
OK ali bar neko vreme da traje a ne par dana.Idem da vidim to sto si mi rekao,ako ne vracam Avast.Kod njega mi jedino smeta to sto za neka stvari mi napise "nemogu da skeniram",i sada ja treba da bacam kocku sta je to?!Inace vec 2 god. mi se pokazao kao pouzdan.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
napisao sam ti da ja to radim vec godinu,tj netrazim licence. ima da traje dokle god ti treba.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
evo,skinuo sam minod login 3.4.0.1,instalirao ga,pokazuje mi se jos jedno ono oko(znak za NOD32) samo zute boje i pise "licence valid".Neznam,to je valjda to,videcu kada istekne licenca.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
pokreni to zuto oko i vidjeces da ce ti otvoriti prozor sa masu validnih licenci. nemoras nista raditi samo pogledaj. minod login ce ti sam ubacivati validne licence. i hajde napisi da li si produzio licencu.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ne,kada otvorim tamo gde stoji recimo NOD32.321.com i sl. svuda mi precrta (onaj crveni x) i svuda pise "0 new" a javlja mi se i eset smart security 4 koji imam sa porukom,nesto "blocked".Ujedno,ovo drugo "oko" koje je bilo zeleno sada je pozutelo od kako sam ubacio taj minod log.
 
Natrag
Top