Zašto kažeš ljubav a......

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
...a misliš na sex?

Svi smo bili (ili smo bar mislili da jesmo) u situaciji da nam osoba suprotnog pola prosipa priče o ljubavi, nežnosti i pažnji...a da negde duboko osećamo i znamo da je generalno zainteresovana prvenstveno da nas odvuče u krevet...

Dakle...vaša iskustva?
Jeste li koristili navedeni princip?
Jeste li bili predmet primene navedenog principa?

I naravno, da li su muškarci skloniji od žena da ga koriste?:);)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Možda to ipak malo više rade muškarci, jer je žene, generalno, teže naterati samo i isključivo na seks. U principu, toga je ranije bilo mnogo više, poslednjih godina i nije tako.
Onda su se trudili malo više, pa čak i pričali o ljubavi i obećavali "kule i gradove" ne bi li došli do seksa. Dosta se to sve izmenilo.
Naravno, svako od nas se nekada nađe u takvoj situaciji. Dok traje, može čak da bude i zanimljivo i prijatno. Razočarenje obično sledi odmah nakon seksa, kad osoba koja Vas je "proganjala", prestane da pokazuje onoliko interesovanje, jer je došla do cilja.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zasto? Pa zato sto zene vole to da cuju, "prija srcu i dusi"! I da se ne lazemo, stara dobra fora koja cesto upali... :yahoo:
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Jedan od grafita ovog srećnog grada je bio i 'Ljubav je izmišljena da bi se žene lakše svukle'...
Nekako, nije mi preterano uspešno išlo 'odvajanje' na priču emocija... Nekako, ne treba biti isuviše pametan, vispren, lukav i premazan, da me se ne provali kad se foliram, ili lažem... Iliti, ispadam glup, na keca... Iskreno, pokušavao sam, između ostalog, nekada davno, da 'poentiram' i na tu foru, naravno, ajde pogodite koliko sam bio uspešan :stupid:...
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
24
ne, muskarci nisu skloniji od zena u koriscenju ovog principa... mislim da su oba pola spremna na sve da bi zadovojila svoje seksualne potrebe. (sto je i normalno, ipak smo mi svi u biti zivotinje)

Dosta se stvari promenilo u zadnjih par godina... sada su devojke/zene mnogo samostalnije, znaju tacno sta hoce, jure karijere i poslovni uspeh i u velikoj meri nemaju vremena za vezu i brak (ili su razvedene)... samim tim se opredeljuju za varijante cuvenih "kombinacija" ili veza za jednu noc kako bi zadovoljile svoju zelju za seksom, bez obaveza.

e sad, desava se da se druga strana (u ovoj prici musko) zaljubi i pomesa seks i strast sa ljubavlju, i tad pocinju problemi.... naravno, businesswoman ne zeli da izgubi idealan i zadovoljavajuci sex koji ima, i zato pocinje sa saputanjem na jastuku: "ti si pravi muskarac za mene, ispunjavas me u potpunosti, ne mogu da prestanem da mislim na tebe, mislim da te volim" i sl. i tim slatkim obmanama osigurava sebi, bar za jos neko vreme, MUSHKARCA, i njegov falus.


:roll:
 
Natrag
Top