Zašto boravite na forumu/forumima?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Baš sam se i sama pitala!
No, brzo sam shvatila da ovde imam sve osim parka ... društvo, knjige, novosti, zanimljivosti...
Suprotno od Zonkija, nije mi baš bitno da uvek iznesem svoje mišljenje,
ali uživam u muzičkom delu foruma,
nasmejem se komentarima, pijem kafu u temi Dobro jutro i najzad,
volim ovaj forum zbog ljudi koji ovde borave.:heart:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
U to slucaju treba da razmislis o politickoj karijeri...
jerry.gif

Sve bih bio ali to nikad...Da lažem narod i dajem lažnu nadu a kradm iza leđa...Kad bih stvarno bio političar moja parola bi glasila "glasajte za mene - bar da znate sigurno ko vas krade" a partija bi mi imala naziv MSDIJ = moje sopstveno dupe i ja
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Tu sam zato sto su ovde svi na forumu divni, volim da upoznavam ljude i da pricam sa njima.To je jedini forum za mene. Tu sam na svome
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
7
Pozz i ovo su moji prvi postovi na ovom forumu ali nije to bitno bitno je da pokušam da dam svoje viđenje zašto se provodi vrijeme na forumu.....pa ovako danas je drugačiji sistem življenja i umjesto izlaska u kafić ili na neko drugo društveno mijesto mi smo sebe našli tu na netu na forumu,ovo je naš kafić, naš kutak i kako kaže jedan ispred naš bijeg od stvarnosti i želja za upoznavanjem i dijeljenjem mišljenja.
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Na Forumu sam verovatno, mnogo manje nego većina, ali mi je i to malo vremena dovoljno da pročitam mišljenja različitih ili sličnih ljudi meni. Uvek se može ''čuti'' nešto novo, što me može ''baciti'' u razmišljanje, da preispitam sebe i moju objektivnost!
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Sasvim sam se slučajno upustila u ovaj vid zabave. Svaka novina je za mene izazov, nikada ranije nisam bila aktivna ni na jednom forumu.
Interesantan mi je ovaj vid komunikacije, kao što je neko pomenuo toliko je različitih osoba ovde, (po svemu različiti).
Mnogo je više potrebno truda da bi nekog upoznali-nije kao u životu da dođete u kontakt sa nekim pa već odprilike na prvi pogled možete da procenite kakav je. U životu mi ta procena prilično dobro ide, a ovde sam se u nekoliko slučajeva prevarila.
Drugačiji je vid izražavanj sebe. Sve u svemu ima tu jedno sjajno društvo koje sam samo ovde mogla naći.
 
Natrag
Top