zastita facebook stranica

Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
Pozdrav svima. Da li neko zna kako se podešava facebook stranica i šta treba napraviti da Vam niko od ostalih administratora ne može oduzeti admin status? Jednostavnije rečeno da Vam niko ne može oduzeti admina. Ne vrijedi ni postavljanje za vlasnika stranice jer i njemu može biti oduzet admin. Koliko je meni poznato bile su neke java skripte za to.

P.S. Molim pomozite hitno je
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
koliko znam ako si glavni admin onda ti niko ne moze oduzeti admina odnosno ako si admin koji je tvorac stranice, u suprotnom ako si admin koji je dobio od head admina onda ti se moze oduzeti
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
to ne vrijedi od marta ove godine. i vlasniku stranice može biti oduzet admin
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
onda fejs ode u propast vecu neg sto je bio, jos sad kad uvedu timeline ode sve u 3 lijepe :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
Koliko me izerviralo ovo što se i vlasniku stranice može oduzeti admin. Užas jedan. Nisam jedni koji se žalio facebook-u u vezi tog admina. Mislite da su bilo koga od nas udostojili odgovora? odgovor je NE,NISU! Timeline? Nisam čuo za te novosti. Da li biste bili ljubazni i prosvijetlili me malo? O čemu će se tu zapravo raditi ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
Odošmo u offtopic a stvarno me iznenađuje što niko ne zna ili ne želi da kaže kako zaštiti stranicu
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2009
Poruka
3
Do kraja 2012 godine Fejsbuk ce biti potpuno iskomercijalizovan i nece biti ono sto je bio.Zato su nasi srbi,da bi preduhitrili Amere,osmislili sajt

Yato polako treba prelayiti na taj sajt.Barem je meni to resenje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top