Зашто ми се теме пребацују са ћирилице на латиницу?

Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Скоро све теме су ми пребачене у латиницу. Да ли је ово Српски форум или шта? Ако ћирилични наслов није подобан, нека се јавно каже, а не да ми неко мења!

Захтевам да онај који је пребацивао сада лепо врати све моје наслове на ћирилицу, ако уопште имам неких права у земљи Србији, с обзиром да сад свако има права више од нас који хоћемо да одржимо своје писмо и језик.

 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Скоро све теме су ми пребачене у латиницу. Да ли је ово Српски форум или шта? Ако ћирилични наслов није подобан, нека се јавно каже, а не да ми неко мења!

Захтевам да онај који је пребацивао сада лепо врати све моје наслове на ћирилицу, ако уопште имам неких права у земљи Србији, с обзиром да сад свако има права више од нас који хоћемо да одржимо своје писмо и језик.
Niko to namjerno ne radi. Vidiš i kod ovoga tvoga posta da se ćirilica prihvata i da je ravnopravna sa latinicom. Ne znam šta se dešava sa tvojim temama o kojima govoriš, možda je riječ o nekoj automatkoj radnji sajta. Jesi li na svome korisničkom panelu odabrao opciju "Srpski jezik"? Ako nisi, uradi to.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Јесам давно. Видим да неке теме и даље стоје (Хришћанство), а ове моје се полако пребацују. Ако неко други није мењао, онда можда сам сајт то ради, мада видим да неке теме стоје дуго без промене.

jezik.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Скоро све теме су ми пребачене у латиницу. Да ли је ово Српски форум или шта? Ако ћирилични наслов није подобан, нека се јавно каже, а не да ми неко мења!

Захтевам да онај који је пребацивао сада лепо врати све моје наслове на ћирилицу, ако уопште имам неких права у земљи Србији, с обзиром да сад свако има права више од нас који хоћемо да одржимо своје писмо и језик.

У земљи Србији нигде нама да се купи ћирилична тастатура, него мораш да куцаш по латиничној.
Зашто?
У сред земље Србије, у граду Нишу (прича ми један познаник) је видео на местима на којима се ни у сну није надао латиничне натписе.
У земљи Србији живе људи који престају да буду Срби.
Та нација је осуђена да је прогутају други, јачи бољи и паметнији.
Ко је осудио?
Сама себе, срби су себи највећи непријатељи.
Када ћемо се освестити?
Када останемо без земље ће нам (нашим потомцима) бити јасно.
Можда ћемо се тада тргнути?

За форум си погрешио, ово је Serbian forum а не српски форум.
Na Serbian forumu latinica-
На српском форуму ћирилица.

Иначе не верујем да ти је било ко пресловљавао наслове,пре ће бити да је било нешто на серверу па је наслов можда поново написан.Не могу да верујем да било ко од админа и уредника пресловљава на латиницу.
ако уопште имам неких права у земљи Србији
Ма немаш,ко је геј то је океј.
Где год одеш на запад само то ћеш чути.
Реци неком да си србин...и одмах ће се сетити да си ти од оних примитиваца који не дозвољавају геј популацији да се покаже и поносно парадира.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Da nisam ja kriva? :fool:

Ja tvoje postove prenesem u latinicu (da mi bude jasnije), pa možda tako nešto pokvarim.
Što ćemo sad? :dtyste:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Da nisam ja kriva? :fool:

Ja tvoje postove prenesem u latinicu (da mi bude jasnije), pa možda tako nešto pokvarim.
Što ćemo sad? :dtyste:
Adrian govori o temama, a ne o postovima, zar ne Adriane?

Ps. Ova tema će biti prebačena na sekciju Nauka i društvo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
За форум си погрешио, ово је Serbian forum а не српски форум.
Na Serbian forumu latinica-
На српском форуму ћирилица.

Онда сам ја побрљавио. Мада немам предрасуда, могу да пишем и на латиници или кинеском писму. Хоћу, просто, да пишем на нашем форуму са својим писмом кога чувам и волим, пре свега. Није то само неки национални понос, већ љубав према писму и језику. Борба да се очува. За писану ћирилицу чак мислим да је најлепша на свету.

Ма немаш,ко је геј то је океј.
Где год одеш на запад само то ћеш чути.
Реци неком да си србин...и одмах ће се сетити да си ти од оних примитиваца који не дозвољавају геј популацији да се покаже и поносно парадира.

Нека смо и примитивци, једноставно нећу прихватити гадости као нормалне, макар ме звали балваном и заосталим Метузалемом. Мени то говори да сам баш онда на правој страни.


Али да не одлутамо превише. Можеш слободно и да је бришеш ову тему. Таман посла да се љутим.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top