Zarada putem interneta vrijedi pogledati

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Da li je glupost i kolika je glupost, teško je ocjeniti, ali dok plaćaju uredno ne interesuje me :)

Evo dokaza da plaćaju i da se BEZ investiranja uz dovoljno vremena može postići zarada.Konkretno, trebalo mi je 2 mjeseca svakodnevno ( svakako sam zbog prirode posla na kompu 1 sat po danu a na to trošim 15 min) rada da sada imam mjesečno jedno dodatno primanje.

Preporučujem svima da pogledaju koji imaju vremena i strpljenja.
NIje ovo za svakoga.
Sve informacije i neke isplate možete pogledati na :
Make Money Online, Internet Zarada Provjereno

Moj Top 6 koji me plaća:
1. Neobux
2. ShBux
3. GagaBux
4. PalmBux.
5. IVBux
6. AmazingPtc
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne znam samo kao je to "čudo" od zarade došlo do nas glupih Srba, zašto su milioni ljudi u Americi ostali bez posla, umesto da sede kući i "klikću", i to manje od sat vremena dnevno??? Izgleda da samo biraju "pametne"...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Svako ima pravo na svoje mišljenje... Ti si izneo svoje...
Da li je neko glup ili pametan, to je sada druga priča...
Ovdje je priča o zaradi novca online...
Da je lako, nije Lako... Treba dosta vremena ali strpljivi imaju rezultate posle toga vremena kao i ja.. Zašto 90% odustane??? Jer bi laku paru za malo vremena i truda... E to ne pali ovdje.
Priroda posla mi je da sam na komp. bar 1h dnevno od čega rado izdvojim 15 min na ovo a ne na glupi FB, i evo posle nekog vremena imam konkretne rezultate koji zadovoljavaju, i rastu eksponencijalno ( $$ ) . Od ovoga nema bogastva, ovo je samo dodatno primanje... TO je sve...

Preporuka za sada je na :
Kod:
http://www.neobux.com/?rh=6A6F7369706F76696364656A616E
http://www.shbux.com/?ref=brzibrzi16
http://www.amazingptc.com/register.php/brzibrzi16.html

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Naravno, moje mišljenje, bez da uvredi tebe ili bilo koga! Čisto moje razmišljanje na tu temu, a svako ima glavu da proceni šta i kako je za njega najbolje...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Naravno, moje mišljenje, bez da uvredi tebe ili bilo koga! Čisto moje razmišljanje na tu temu, a svako ima glavu da proceni šta i kako je za njega najbolje...

Naravno, slažem se sa tobom, svako ima pravo na svoje mišljenje.
Svako odlučuje šta je za njega najbolje.
Naglašava da ovo nije posao do kojeg će se neko obogatiti.
Ovo je posao u kojem se radi dugo redovno i tek onda postoje rezultati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
ma da, evo poslednja glupost koja mi je stigla,
cs4.jpg

uskoro ocekujem novu
Sistemi za internet zaradu

Za kolko si zaradio/la ove pare?(Vremenski)
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
4
koga interesuje nek mi se obrati, nije glupost, nije izmisljotina, moze se zaraditi, kliktanjem, popunjavanjem, i slicnim stvarcicama, treba malo vremena do vecih iznosa ali se isplati... Koga interesuje kako nek se registruje pa neka mi se obrati da objasnim kako lakse i brze doci do novca, ili prvo pitajte, kako god... pozdrav svima
Paid to Click Advertising at ClixSense

 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2
Pored Neobux-a lider medju PTC sajtovima!

Ja sam zaradio blizu 20$ za samo nedelju dana ali SAM!

Nisam ulozio ni cent iz svog dzepa,samo kliktao na brdo reklama koje su bile dostupne svakodnevno.U poslednje vreme ih ima manje ali sam to nadoknadio povecanjem svog ranga(rank).Zapravo,nisam placao za nadogradnju svog akaunta nego sam svojom aktivnoscu stekao privilegiju da na svakih 7 dana povecavam svoj rang.

Pogledajte dokaz o isplati,a kroz par dana se vidimo sa novim dokazom.Zapamtite,nisam ni mesec dana u ovom poslu.
http://s13.postimage.org/4a5m8qojr/proof.png

Javljam se sa novim dokazom.

Link: NAJJACI PTC


Paznja: Ukoliko vam se stranica ne ucita kako treba,samo kliknite par puta na "Try again" i bice sve u redu.Web strana je funkcionalna samo sto se svakodnevno azurira pa se ponekad ne ucita iz prve.
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
24
Ukoliko Želite da se bavite ispunjivanjem anketa onda ovo je prava stvar za vas.Reč je o sajtu Market Agent.

Kompanjia Market Agent je poznat po tome što iztražuju tržiste pomoću saradnicima sa popunjavanjem aketa.Ankete šalju svakog meseca.Poštoji više razloga da se registrujete kod njih.Prvo za svaku popunjenu anketu dobijate bonus poene što lako možete da pretvoriti u novac.U isto vreme svaka anketa je i lutrija.

Za registraciju dobijata 150 poenta što odgovara 1,5 evra.Da biste dobili svoj novac 200 poena i 2 evra treba da se sakupi.Poželjno je imati Pay Pal nalog jer za roku 24 sata novac legne na vaš raćun.Ali ima i mogućnost izplata preko Moneybookersa.

Završetkom ispunjavanje anketa dobijate od 50-250 poena zavisnoti od dužina texta.
Marketagent.com - online research

modify_inline.gif



 
Natrag
Top