Zarada preko interneta

ako hocu da kupujem preko alertpaya i amazona sta je bolje alertpay ili paypal?
i imam problem sa neo buxom stalno mi pise da mi lozinka i ime nisu dobro ukucani sta da radim?
 
ako hocu da kupujem preko alertpaya i amazona sta je bolje alertpay ili paypal?
i imam problem sa neo buxom stalno mi pise da mi lozinka i ime nisu dobro ukucani sta da radim?

1. Preko amazona ne moze da se kupuje preko sa alertpay-em. Mislim da za balkan i ne salju nista sem knjiga i igrica.
2. Ukucaj dobar username i dobar password :]
 
Vidim da se pominje samo PTC zarada, zarada Uploudovanjem itd.,koja je stvarno Ok i moze da se zaradi, ali bih hteo da vam predstavim brazilsku kompaniju kafe Rembraco koja je pre par godina otvorila poslovanje preko interneta gde se uz solidan trud moze ostvariti solidna cifra na mesecnom nivou. Ali to nije posao za one koji smatraju da je internet zarada samo zarada koja se moze brzo ostvariti. Ovo moze birti brzazarada ali ukolijko malo vise ulozite na marketingu-reklami. Ali kroz par meseci mozete imati solidna mesecna primanja i do 1000 eura,ali tih par meseci mora cvrsto da se ''radi'' na privlacenju klijenata kako bi posle toga samo odrzavali tu zaradu i vasu binarno stablo. Za najbolje menadzere ima i odlicnih nagrada, zato neoklevajte i popunite besplatno formular za posao i cekajte povratne mailove od firme sa dodastnim objasnjenjima. Za vise informacija posetite
Kod:
www.rembraco-mojazarada.com[/FONT][/COLOR]
 
Poslednja izmena od urednika:
spamujes ovde kao i na krstarici... vec je bilo reci o tome i niko nema pozitivna iskustva druze

Kod:
http://forum.krstarica.com/member.php/230585-lordwilenjak85
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni je bux.to ostao dužan skoro 10,000 dolara.. Svojevremeno bio uložio oko 1500 dolara. Čista pljačka! Pokrali su miljone para..najveća prevara na netu!
 
Imam i ja. Čekam pare već dve godine. Izgleda da ih neću ni dočekati....

Zato sam se prebacio na neke bolje i proverene metode zarade.
 
Natrag
Top