Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
screenshotat20120208091.png

By xitm4n at 2012-02-08
screenshotat20120208091.png

By xitm4n at 2012-02-08
screenshotat20120208092.png

By xitm4n at 2012-02-08

happy?
vidis kako je shit kad neko dosadjuje sa ovim slicicama...
imam i ja pravo na misljenje druze, a to je da me smaraju ovi dokazi o isplati preko cele strane svaki cas, a sve po dolar - samo za skupljanje referala... nista nema korisno da kaze i da pomaze drugima, da ucestvuje nego samo hvaljenje....
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
[WARNING]Ne skrecite sa teme!
Ova tema nije raspravljanje o internet zaradi nego "Zarada preko interneta"!
Znaci,svako ko ima validne i argumentovane dokaze o zaradi preko interneta i ko zeli da pomogne drugima moze da postuje,u suprotnom svi postovi koji nemaju veze sa temom bice obrisani![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
59
@xitm4nhttp://serbianforum.org/members/xitm4n.html

Nego 'ajde da batalimo ovo prepiranje, ničemu ne vodi. Mišljenja nam se oko ovoga ne poklapaju.Samo temu vodimo u frugom pravcu. U svakom slučaju, na netu NEĆEŠ zaraditi brdo para ne radeći ništa, to sigurno znaš. Pogotovu ako ne znaš web dizajn!

Nego, kaži mi ti druže, je l ti stigao PIN sa MicroWorkersa?

Ja skupio 7.31$ i imam 20ak neispunjenih taskova, tako da sam se približio isplati/slanju pin koda.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
druze stigao mi je kod i leglo na moneybookers 9,5$
a molim te ne pravi pretpostavke ako me ne znas, i nema potrebe da stavljas uzvicnike ;)



Uploaded with ImageShack.us

konvertuju mi automatski u dinare
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
59
a molim te ne pravi pretpostavke ako me ne znas, i nema potrebe da stavljas uzvicnike ;)

Delovao si mi Ok na jednom drugom forumu, čitajući tvoje postove, pa sam stekao takvo mišljenje. Što se tiče uzvičnika, nema tu ničeg lošeg, tako sam navikao da pišem.:bafghjd:


druze stigao mi je kod i leglo na moneybookers 9,5$

Ekstra! Za koliko ti je stigao kod sa MicroWorkersa?

Malo sam posumnjao u njih, pošto su u poslednje vreme, barem po onom što sam čitao malo neaktivni i oko support ticketa (podrške) i ukinuli referral program i td...

Baš mi je drago što još uvek isplaćuju.

Zaboravih da pitam koliko čekaš nakon ukucavanja koda da ti legne isplata?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
7
Zaradite igrajući se u virtuelnom svetu. Ulogujte se preko ovog mog linka:
Kod:
[URL="http://www.anno1777.com/index.php?i=183479"]Untitled Document[/URL][I].
Probajte verujem da će vam se svideti, a zaradu u virtualnom svetu možete naplatiti u realnom.
smiley-mase.gif
[/I]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2011
Poruka
28
Ovako mene zanima nikad se nisam bavio internet zaradom..zna da je moguce... npr ako uploadujete i posle preko paypala..
ali srbije nema u paypalu kako vi dignete pare da li mozete da mi objasnite i sta je najbolje za zaradjivanje preko net.??
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
28
Zaradite igrajući se u virtuelnom svetu. Ulogujte se preko ovog mog linka:
Kod:
[URL="http://www.anno1777.com/index.php?i=183479"]Untitled Document[/URL][I].[/I]
Probajte verujem da će vam se svideti, a zaradu u virtualnom svetu možete naplatiti u realnom.
smiley-mase.gif

Iskreno priznaj koliko si zaradio do sad??? u realnom svetu???
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
883
Hteo bih da vas pitam kako mogu postaviti reklame kada neko pise post i dasetada objave kao ovd ena ovom forumu
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top