Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
PozZz,

prvo da svima cestitam pravoslavnu Novu godinu.

Danas stigla isplata sa GetBuxToday*a. Link za registraciju necu kaciti jer je zarada prilicno spora, ali poenta ovog posta je ta da je GBT bez problema posle par sati uplatio preko AlertPay*a. Sajt i dalje funkcionise kao i kada se otvorio i sa isplatom nema problema preko AP, za razliku od gomile sajtova koji se u poslednje veme "vade" da ne mogu isplatiti preko AP te ga sklanjaju kao mogucnost za povlacenje para.



a evo jos jednog dokaza da za sada AlertPay i dalje radi kako treba(dokle neznam, ali za sad...)

Ovo je isplata za ovu nedelju od Uplaoada sa Filesonic*a



Ni njegov link necu okaciti, jer mi i nije bila svrha reklamiranja vec sam zeleo da pokazem da AlertPay radi bez problema a da se problem javlja na drugom mestu.

Ako nekog nesto ineteresuje moze me kontaktirati preko PP.
Pomoc uvek dostupna, sretno svima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Da se onda nadovezem i na taj problem. Do skoro je magla da se odradi verifikacije preko debitna kartice(jedno vreme smo vodili polemiku oko toga) ali sada je moguce samo kreditnom karticom, drugar odradio verifikaciju pre desetak dana.

A text koji su ti poslali se ne vidi ili je taj post obrisan...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2011
Poruka
17
Da se onda nadovezem i na taj problem. Do skoro je magla da se odradi verifikacije preko debitna kartice(jedno vreme smo vodili polemiku oko toga) ali sada je moguce samo kreditnom karticom, drugar odradio verifikaciju pre desetak dana.

A text koji su ti poslali se ne vidi ili je taj post obrisan...
Moguce ja sam sacuvala poruku sto su mi poslali,i nju sam postavila na forum.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2011
Poruka
17
Da se onda nadovezem i na taj problem. Do skoro je magla da se odradi verifikacije preko debitna kartice(jedno vreme smo vodili polemiku oko toga) ali sada je moguce samo kreditnom karticom, drugar odradio verifikaciju pre desetak dana.

A text koji su ti poslali se ne vidi ili je taj post obrisan...
pogledaj jednu do dve stranice unazad,neznam tacno na kojoj je.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
59
Pozdrav radni narode! Evo mene sa dve isplate pristigle u zadnjih par dana. Prva, a druga po redu sa BigTimeBux-a,
sestrinskog sajta IncraseBux-a.




bigtimebux 2.JPG
---------------------------------------

a druga, druga po redu sa ELITNOG sajta koji radi od februara 2010.-e, Bux-Matrix-a.



bux-matrix 2.JPG
-----------------------------------------------

Evo i liste proverenih sajtova koji me redovo isplaćuju:

ClixSense (1 isplata) - dokazi
Bux-Matrix (2 isplate) - dokazi
AyuWage (2 isplate) - dokazi
MarihuanaBux (2 isplata) - dokazi
NeoBux (4 isplate) - dokazi
IncraseBux (3 isplate) - dokazi
BigtimeBux (2 isplate) - dokazi
InfinityBux (2 isplate) - dokazi
TVIptc (1 isplata) - dokazi
JillsClickCorner (4 isplate) - dokazi
CashNHits (6 isplata) - dokazi
PPlinx (6 isplata) - dokazi
EasyHits4U (1 isplata) - dokazi
GetBuxToday (2 isplate) - dokazi
Incentria (2 isplate) - dokazi
Clicksia (2 isplate) - dokazi



A evo i bloga sa isplatama PTC sajtova --->

http://provereniptcsajtovi.blogspot.com/PTC sajtovi koji isplaćuju

Sretno klikanje!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2011
Poruka
7
Nisam do sada stavljao dokaze o isplati sa sajtova, ali sada imam sta da vam ponudim
s obzirom da nisam video ove linkove. Naime radi se o 5 sajta istog vlasnika i admina.
Svi imaju instant isplate, brze upgrade-ove i slicno. Admin brzo odgovara na pitanja i ako ovako nastave bice stvarni dobri.
Nisu aurore, vec klasicni buxevi i brzo se stize do minimuma. Na ovim sajtovima gde nemam dokaza o isplati ovih dana stizem do minimuma, pa cu postaviti dokaze.

ForceBux - Your way to success payout minimum $2-3-4-5 (besplatan upgrade do 20.000-og clana)-1 isplata
Forcebux Dec. 15 19.35.jpg
universe-bux.com - Conquer the World with Just a Click!! payout minimum $1 -2 isplate
Universe-bux Dec. 19 11.55.jpgUniverse-bux Jan. 13 20.07.jpg
PapaBux.com - The Most Honest Paid-To-Click site on the Net! - The Most Honest Paid-To-Click site on the Net! payout minimum $0.5

Earnism - Get Paid To Click | Earn a Stable Income Online payout minimum $1.00 (besplatan upgrade do 5.000-og clana)

new1bux - INSTANT PAYMENTS payout minimum $0.10 (pokupite besplatan upgrade do 01.02.)


 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
44
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top