Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Mislim da je bolji sharecash.org 100% isplacuje postavio sam dokaz na jednoj od predhodnih stranica ali pri downloadu mora da se popuni survey(anketa) da bi poceo download ali tu se dobije od 0.4$-0.8$ po jednom download-u ali takodje je teze da se zaradi bas zbog tog survey-a.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
manite se zarade preko interneta i uzmite nesto konkretno da radite, nema leba bez motike (osim ako ne znate programiranje, web dizajn......ovako........pf.......nema nista)
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Sorry, nisam video :)

A što se tiče ovih komentara prethodno, vezano da se "ostavimo" internet zarade" na ovaj način...Rekao bih samo kao i prethodnih par puta, da svko od nas ima svoj mozak i zna da razmišlja pa nisu potrebni savjeti drugih...Ovo je ipak tema za KONKRETNE rasprave O INTERNET zaradi...

Da se vratimo na konstruktivniji deo...Svakako se trebate registrovatni na sledeća tri sajta jer provjereno i instantno plaćaju, i još ako imate nekoliko aktivnih direktnih referala, to brzo ide :)

NEOBUX:
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
ONBUX: Home
Inc.Bux: https://www.incrasebux.com/register.php/brzibrzi16.html

Sve informacije, detalje i isplate možete da vidite na : Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
@brzizrzi16
vidim da na tvom sajtu i dalje reklamiras gagabux. da li si ti u poslednje vreme dobio isplatu sa ovog sajta ? (ako jesi - kad i kako ?)
nasao sam na nekim forumima da su poceli dobijati neke isplate, ali ako sam ukapirao treba uraditi upgrade =9$ ?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Ako na isto mislimo a to je da skupljas poene a posle zatrazis nagradu imas i lockerz
 
Natrag
Top