Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
To nije posao, tako da i nema šta tu da se širi...To je jedna od varijanti "piramide", a ona uvek puca...pitanje je trenutka...
U svakom slučaju puno sreće i dobar ćar vam želim...

Zar postoji piramida od jednog sprata? U najvecem broju slucajeva se racuna samo prvi nivo, a kad sam rekla sirenje posla, nisam mislila samo na referrale, vec i na uplate u vise clanstvo, sto nudi vecu zaradu, vise reklama. Znaci ovde nema nikakvih piramida, svi koji rade su saradnici u marketngu i sve savremene firme rade po tom principu (bez obzira da li se bave proizvodima ili uslugama), mozes slobodno da procackas po infostud-u ili bilo kojem drugom sajtu za zaposljavanje - danas se saradnici u marketingu najvise traze.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
1
lockerz

Evo i ja da sa ukljucim malo u temu. Kroz pricu sa drugom sam saznao za sajt Lockerz.com, u pitanju je sajt koji "povezuje ljude" tj to je kao neki social networking sajt gde mogu da se gledaju ekskluzivni video klipovi, kao na you tube-u, igraju sitne igrice tipa miniclip, etc. Najbitnije od svega je sto se za svaki pogledani klip dobijaju poeni npr, odgledam neki preview za film od minut ipo i dobijem 4 poena. Kad se ulogujem dobijem poene, kad pozovem nekog da se uclani dobijem poene... i to sve izgleda malo, ali na kraju dana moze da se dobije realno 40-50 poena, ako se malo vise gleda moze da se dogura do 100 i vise. I ja naravno kazem "ma nema sanse, nije mi prvi put da cujem za te price, kao dobices pare kad skupis 1000000+ poena, a ustvari ne dobijes nista, i ako dobijes dobijes malo", ali ovo je besplatan sajt, nema obaveza, pogledate, probate, ako vam se ne svidja, jednostavno nemojte da ga posecujete, bukvalno ne gubite nista ako probate. Ako je neko zainteresovan da vise sazna neka napise ispod rado cu da mu odgovorim. Za pozivnice mi posaljite licnu poruku.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ko nema posao, neka bere višnje u rasadniku!! Nema laži-nema prevare, i lova je mnooooogo veća... Ko očekuje zaradu preko neta, dobiće samo iskrivljenu kičmu...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Zar postoji piramida od jednog sprata? U najvecem broju slucajeva se racuna samo prvi nivo, a kad sam rekla sirenje posla, nisam mislila samo na referrale, vec i na uplate u vise clanstvo, sto nudi vecu zaradu, vise reklama. Znaci ovde nema nikakvih piramida, svi koji rade su saradnici u marketngu i sve savremene firme rade po tom principu (bez obzira da li se bave proizvodima ili uslugama), mozes slobodno da procackas po infostud-u ili bilo kojem drugom sajtu za zaposljavanje - danas se saradnici u marketingu najvise traze.

To što uplatiš u Više članstvo kako kažeš je širenje posla???? To se zove Investicija...
Saradnik u marketingu=klickavac na mišu??? Devojko nemoj da se šališ...
Čime se ti to baviš klikćući, realno odgovori....
Rekoh želim vam sve najbolje i što više para...Ali ako ti kliktanje "mišem" smatraš poslim marketinga i saradnikom umarketingu, u debelojjj si zabludi..
Sve najbolje a za par godina daj Bože pričamo o tom poslu i da li je pravi dobar ili si prešla na viši nivo ili poromenila stav....
Opet ko što rekoh želim vam hipersuperneponovljiv prihod i za što manj klika i vremena....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Super, svi ste izneli svoje stavove i mišljenja o internet zaradi na ovaj način, i hvala vam na ljepim željama, a sada nas pustite da nastavimo rasprave i ono što smo do sada radili ovdje, da ne kvarimo koncepciju ove sekcije, komentarima koji nikome neće pomoći ni odmoći.Hvala.
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
To što uplatiš u Više članstvo kako kažeš je širenje posla???? To se zove Investicija...
Saradnik u marketingu=klickavac na mišu??? Devojko nemoj da se šališ...
Čime se ti to baviš klikćući, realno odgovori....
Rekoh želim vam sve najbolje i što više para...Ali ako ti kliktanje "mišem" smatraš poslim marketinga i saradnikom umarketingu, u debelojjj si zabludi..
Sve najbolje a za par godina daj Bože pričamo o tom poslu i da li je pravi dobar ili si prešla na viši nivo ili poromenila stav....
Opet ko što rekoh želim vam hipersuperneponovljiv prihod i za što manj klika i vremena....

Nisam rekla da je saradnik u marketingu kiktavac na misu. Saradnik u marketingu je onaj koji nekoj firmi pomaze u njegovoj promociji. Ako ja sajtu koji se bavi advertajzingom (znaci neka vrsta firme) dovodim clanove, ja njemu pomazem u promociji. A investiranje je jedan od vidova sirenja posla.

E sad da predjemo na stvar...
Dobila sam prvu isplatu sa gagaBux-a

captureff.jpg


gagabux.jpg


Link za registraciju
Kod:
http://gagabux.com/register.php/SlaughterGirl.html
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Najbolji PTC

Evo još jedan u nizu dobrih prikaza da GagaBux plaća uredno.
KO želi da vidi detaljnija upustva i objašnjenja pogledajte detaljno na stranici:
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/

Najbolja kombinacija PTC sajtova, koja provereno plaća je:

http://gagabux.com/register.php/brzibrzi16.html1. GagaBux <--- REGISTRUJTE SE
2. NeoBux <--- REGISTRUJTE SE
3. PalmBux <--- REGISTRUJTE SE

Ako se registrujete na GagaBux, javite mi se na PM ili mail da vam pojasnim strategiju rada.
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Evo ovo je moja zarada kad sam malo od 8. marta do danas kad sam malo ozbiljnije poceo da radim sa ovim, s tim da sam sinoc stigo kuci, citav april sam bio odsutan, tako da tu i nisam bas nesto puno zaradio, ali je ok. Zato ako neko hoce, neka mi se javi na pm, da pu posaljem svoj reff link i da mu pomognem kako da krene da zaradjuje. Vjerujte mi nije sala, moze se fino zaraditi, za pocetak, pa onda te pare uloziti u nesto ozbiljnije ko hoce.

rwqkg4.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
9
Registrujte se ovde :

Kod:
http://gagabux.com/register.php/Zarko.html
http://www.neobux.com/?r=zare986
 
Natrag
Top