Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
02.10.2014
Poruka
25
Pozdrav forumaši. Već neko vrijeme koristim jedan sajt za ovu metodu zarade i nije se pokazao kao loš pa rekoh da podijelim sa vama to novo čudo... Funkcioniše na principu uploada nečega na internet (bilo kojeg fajla koji je veći od 1 kb) i objavljivanjem linka. Kada neko skine fajl koji ste uploadovali automatski dobijate određenu količinu novca (u zavisnosti od zemlje). Downloadi iz Sjedinjenih Američkih Država i Kanade važe 0,07 $ a npr. iz balkanskih država 0,03 $. Kumulativno se nakuplja novac i isplata je moguća već nakon 1$ (ukoliko koristite PayPal nalog ili neki drugi nalog tog tipa). U suštini se na 1000 downloada dobija 3-7 $. Sajt je veoma dobar i provjeren pa ako ste zainteresovani možete da ga isprobate. Ako planirate da kreirate nalog i počnete da upload-ujete fajlove, molim vas da to učinite preko linka koji ću ostaviti u dnu ove objave jer ćete na taj način postati moj referral pa ću da dobijam novac i kada se neki vaš link download-uje. Vi time ne gubite ništa od svoje zarade ali meni pomažete značajno. Nadam se da ćete isprobati ovaj vid zarade i da ćete biti uspiješni u njemu..

https://www.up-4ever.com/free226309.html
 
Učlanjen(a)
18.06.2019
Poruka
1
Potrebni saradnici za sereovanje upwork accounta sve sto treba jeste da drzite ukljucen racunar 6 sati i da da obavite jedan poslovni ragovor preko kamere od telefola ili racunara i mesecno dobijate mesecno za iznajmivanje racunara i upwork naloga 100 USD ili 10.500,00 RSD.

Samo ozbiljni ljudi neka se jave.
Hvala
Radovan
 

Prilozi

  • WIN_20190618_14_31_42_Pro.jpg
    WIN_20190618_14_31_42_Pro.jpg
    48,3 KB · Pregleda: 21
Učlanjen(a)
24.08.2016
Poruka
216
Zabavana aplikacije za zaradu.
Sakupljate virtuelni med rešavanjem prostih matematičkih zadataka i gledanjem reklama (10-ak sekundi). Kasnije taj med konvertujete u novčiće koje kasnije zamenite za pravi novac.

Svakoga dana u 21h kreće Adbalu kviz u koji može da učestvuje bilo ko, a pobednici dele 10.000 novčića (ne med, novčići). Kviz se sastoji od niza pitanja i ako pogrešite neko – ispadate. Samo oni koji odgovore tačno na sve, ili stignu najdalje od svih, dobijaju nagradu.

Koliko se može zaraditi? Na dan možete (bez kviza) zaraditi oko 400gr meda. 750g meda je 50 novčića, 1.4kg meda je 100 novčića… itd. 750 novčića je 500 RSD, 1.400 novčića je 1.000 RSD… itd.

Da biste uopšte mogli da se registrujete mora neko da vas pozove.

Za adbalu moj nadimak je Balan
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
119
Ovo je program zarade gde prolikom registracije dobijate 50 $ da isprobate program.Svakodnevno zarada raste,kada ostvarite zaradu 100 % 50$ možete podići ili ponovo investirati.Iskoristite novac koje ste dobili na poklon, a ostatak je Vaš. Možete podići ili ponovo investirati da bi zaradili još više. Ovih 50$ kompanija daje da bi zainteresovane osobe videle kako to funkcioniše i da bi kada se uvere da se zaista ostvaruje zarada investirali i sa svojim novcem.
Ponavljam još jednom, ne znam da li su sigurni 100%, ali za ovaj iznos od 50$ koji se dobija besplatno preporučujem da uzmete i isprobate.
Proces registracije ću Vam u kratkim crtama objasniti, poslaću Vam u pdf dokumentu uputstvo a imate i video prezentaciju na youtube sa detaljima.
Šaljem ti poklon od 50$ i za tri dana očekivana zarada je 51%.
Registruj se i uzmi ovaj gift code od mene i uzmi 50$ za bot koji je napravio za tri dana 51%: https://inb.network/#/?ref=4667419

THU0-PCWD-1SUR-IEFS (ovo je kod koji treba upisati gde budu tražili da bi se dobilo 50$ na poklon, biće objašnjeno u word dokumentu)


Mozete pogledati i ovaj video sa zadnje zoom prezentacije:
 

Prilozi

  • saljem ti poklon od 50.pdf
    1,1 MB · Pregleda: 6
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
ja sam se ulogovao sa ovih 50 pa neka vrti ne uplacujem nista piramidalna sema je 100% i zasad radi pitanje je kada ce puknuti
 
Natrag
Top