Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
47
y7XE9Sa.jpg


Eto nadam se da smo sad zadovoljni.

Paypal uzima za isplatu 4 eura,a ni ne zaradis vise od 4 eura po sajtu tako da ni ne mozes svaki mesec da unovcis vec moras da skupljas godinama da bi unovcila.

A ovo tuzla kao i u pesmi Zdravka Colica

Unovcices sao 1.00 $ od ovog sajta gde si zaradila 5.00 $

Oduzmi ,saberi i ako budes imala 2 dolara budi srecna....

Prestani PLS
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Paypal za primanje novca uzima procentualno, tj 3.4% + 0.34e. Tako da prilikom dobijanja isplate od 5$ PayPal ce uzeti nekih 40ak centi.
https://www.paypal.com/ad/cgi-bin/webscr?cmd=_display-receiving-fees-outside

Ja sa vecine sajtova podizem na Payza nalog. Mesecni prosek ukupne zarade od sajtova mi je oko 40$, na banku podizem kad skupim 100$ na Payza nalogu. Za prebacivanje na karticu fee je $8, tako da svakih 2 i po meseca mi na banku stize 92$
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Ali mi i dalje nije jasno, ako si iz Srbije, kako si mogao primati uplate na PayPal i podizati to na banku, kada to do skora nije funkcionisalo za Srbiju
 
Član
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
47
Webmoney :)

Ja se onda izvinjavam,pogresio sam ali i dalje treba da se sakuplja mesecima i godinama.

Pogledaj sta kazu strucnjaci na http://www.internetzarada.org za to cime se ti bavis zar nije bolje da prestanes to da radis i da pocnes da radis nesto gde se moze pristojno zaraditi?
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Ti poslovi gde ljudi pristojno zaradjuju su poslovi programiranja, web dizajna i sl... a to nije nesto sto se uci od kuce uz par sati vezbvanja dnevno... to su oni studriali i/ili rade godinama.
Znam licno par ljudi, jednog koji pravi andorid aplikacije, solidno zardjuje, al se ubija ponekad i po 20 sati dnevno pored racunara. Znam jednu koja je zaradila 800e za izradu logoa, uvodne slike za neku igricu, al da bi nastavila traze joj da dodje licno u Luksemburg na razgovor za posao. Kao i svako trziste rada i to je dosta testo osvojiti.

Ja ne zelim zivim od internet zarade, niti zelim da se zarobim pored racunara po ceo dan. Jednostavno uz par sati dnevno, neku dodatnu zaradicu, dzeparac, bonus... kako god.
 
Član
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
47
E pa kada covek prihvati da mu drugi ljudi u zivotu budu suduje,to je onda pakao za njega.

 
Član
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
47
Evo ga moja nova zarada:

a7KC02A.png

RDDRMkb.png


Ubio sam se od para :D

Mogu i na istok i na zapad i na sever i na yug.

SlaughterGirl hoces da budemo momak i devojka ?

Koji je ovaj Zoran car pa to je neverovatno :D
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Ja jesam u zivotu video razne tipove ljudi ali su me najvise nervirali oni koji nipodistavaju druge da bi istakli sebe. To vise i nije primitivizam nego opsta nekultura.
Predhodne postove sam iskulirao mada su me i tada svrbeli prsti...
OK, objasni sta imas, posalji sliku ili video onog sto radis, posavetuj ljude ako ti se obrate ali nemoj da pljujes po drugima zarad svoje dobiti.
A najcrnje od svega je qrcenje i javno prozivanje, veruj mi to samo daje losu sliku o tebi i tesko da moze da ti pomogne. Takav stav jedino moze da se okarakterise kao trolovanje a za to sledi o ban.
 
Natrag
Top