Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
6
Imam ja za tebe jos bolji posao...Eto ti jedna prilika...Probaj da radis od kuce i to opusteno...unapredi svoj posao sa savrsenim alatkama za internet sajt a pri tom i zaradi i to ne malo! Sigurna isplata nedeljno, za vise informacija slobodno kontaktiraj...inace bolji ti je od kliktanja!
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
6
pravi MLM nije piramida, ja radim za jednu firmu i mogu reci da je super zarada a isplata je nedeljno! To sto prodajes mozes koristiti za unapredjenje svog sopstvenog biznisa pa jos i zaraditi pored toga...pa gde to imaaaaa?
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2012
Poruka
31
Ovde cu postaviti samo sajtove koji su meni platili. To sto vam nude iznajmljivanje refova....shvaticete da se neisplati. Treba traziti direktne refove.

NeoBux: L'Innovation dans les Services de Paid-to-Click

Get Paid to Click, Take Surveys, Complete Tasks, Watch Videos at ClixSense

http://www.the-bux.net/?ref=chkojic

Incentria - What makes us different?

Clicksia - Paid To Click Ads

CashnHits : Cheap Advertising, High Quality Traffic

NAJBOLJE placa the-bux .... nije scam iako neki to tvrde....isplata je instant
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
18
@ webcash
Mozes li malo da pojasnis o cemu se radi?

Evo jos jedan sajt novi, nije bas namenjen za zaradu ali moze i da se zaradi ako neko bas hoce.
Ovo je korisno i za vas koji imate PTC sajtove jer mozete da platite sa novcicima da vam posete referal linkove pa se mozda neko registruje :)
Ja licno imam sajt neki za prodaju auto guma pa sada odem na ovaj sajt sto cu Vam dati, zaradim za 20min 300 novcica i onda platim sa tim novcicima recimo da mi sharuju sajt na fb, da posete sajt, mozete platiti da vam gledaju youtube klipove da ih lajkuju i tako svasta nesto.
Ako dovedete referala dobijete i 1e i 300 novcica i tako. Uglavnom je JAKO KORISTAN za reklamiranje sajtova, stranica itd. Sve je u Vasoj masti :) Ja sam skupio 700 novcica a usao sam sinoc na pola sata i malopre na 20 min i sada placam 10 novcica za jedan share i 2 novcica za posetu na moj sajt, i to mi je extra, besplatno dizem svoj sajt da se bolje rankira na Google-u :)
A vi sto imate te PTC sajtove platite posetu na svoj ref link, neko otvori, svidi mu se i imate referala za 2 coinsa :D
Plus za pola sata kliknete 50 reklama, tj tih opcija za zaradu i zatrazite VIP status na 24h i dobijete sledeci dan dnevni bonus umesto 100 novcica, dobijete 200 jer ste VIP. Ma hiljadu opcija :D
Evo Vam registrujte se:
Lajkovi Balkan - domaći lajkovi za društvene mreže

VAZNO: Ima opcija da se salju novcici drugim clanovima, pa posto ja dobijem 300 novcica ako vi ispunite 30 klikova onda se mozete javiti pa da podelimo recimo. 150 Vama i 150 meni :)
Mozete ovde da se javite ili putem PP :)
 
Natrag
Top