Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
17
trenutno mozda i najbolji PTC moze se zaradit bez refova duplo od ulozenog...isplata brza admin iz BIH pouzdan...Dokaz o isplati
link za registraciju Clicks-Bucks - Earn Up To $ 1500 Per Month, Just by Viewing Ads
Pogledajte prilog 36755

Sve to zvuči jako lijepo, ali...daj malo objasni ove dve stvari:

1. moze se zaradit bez refova duplo od ulozenog - ako se ne ulaže u refove u šta se onda ulaže, da li u Membership?
2. http://www.clicks-bucks.com/?ref=wrgyyEarn Up To $ 1500 Per Month, Just by Viewing Ads - pa ne moram zaraditi baš 1500 $ mjesečno, ali bi bilo dobro da objasniš
kako se to može napraviti pošto OVA TVRDNJA STOJI U REKLAMI !!! Pa daj to malo opiši čovječe.

Evo, ako ja mogu zaraditi 500 $ mjesečno, a ne 1500 $, evo ja ću ti PRVI biti direktni referal koji će klikati svaki dan oglase
na tom sajtu.

pozdrav

Mahavir
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2013
Poruka
11
zzz.jpgmoja zarada ovomjesecna i ispod ima koliko sam do sada podigao para.
Ako koga zanima zarada preko linkbucksa neka mi se javi na privatnu poruku. Eto nije neka posebno zarada oko 5 dolara dnevno. Ja cu vam objasniti nacine na koje mozete zaradjivati preko linkbucksa, a od vas ocekujem da se registrujete preko mene jer realno ovo ne bi radio bez da ja imam koristi, a korist ce mi biti da vi sto bolje zaradjujete Nema nikakvog ulaganja sve sto je potrebno je rad. od rada zavisi i koliko cete zaraditi. Prag za isplatu je 10 dolara, isplacuju preko pejpala i payze (valjda se tako zove ja sam iz bosne pa isplacujem na pej pal). Obucicu vas sve i sta god vam bude nejasno mozete me pitati. Moja zarada nije veca iz razloga sto imam i druge izvore zarade. Ovaj nacin zarade je po meni idealan i za pocetnike zato sto ne treba mnogo znanja, a rad cemo pokusati svesti na minimum, a da zarada ide gore.
evo moj savjet kao malo iskusnijeg od vecine ovdje sto se tice zarade manite se klikanja na reklame i ne ukljucujte se u programe koji nude da ulozite 10 pa dobijete 15 dolara ili slicno. pozdrav i sve najbolje
ps: ovu poruku napisah citajuci deset prethonih strana i stvarno je smijesno sta ljudi rade na internetu i kako zaradjuju, pa rekoh da pomognem malo.
 

Prilozi

  • zzz.jpg
    zzz.jpg
    90,3 KB · Pregleda: 190
Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Sve to zvuči jako lijepo, ali...daj malo objasni ove dve stvari:

1. moze se zaradit bez refova duplo od ulozenog - ako se ne ulaže u refove u šta se onda ulaže, da li u Membership?
2. Earn Up To $ 1500 Per Month, Just by Viewing Ads - pa ne moram zaraditi baš 1500 $ mjesečno, ali bi bilo dobro da objasniš
kako se to može napraviti pošto OVA TVRDNJA STOJI U REKLAMI !!! Pa daj to malo opiši čovječe.

Evo, ako ja mogu zaraditi 500 $ mjesečno, a ne 1500 $, evo ja ću ti PRVI biti direktni referal koji će klikati svaki dan oglase
na tom sajtu.

pozdrav

Mahavir


Ovako sajt ima 9 razina membershipa od standarda do bux 500(koji inace kupuj vlasnici drugih PTC)...Sa standard clanstvom se mozes samo reklamirati na stranici i uplacivati micro job,ali ne mozes podizati novac...uplata premium clanstva ti je 2.50$ gdje imas zagarantovano 21 reklamu i dnevnu zaradu 0.164,to pomnozi sa 30 dana dobijes 4.92$ znaci zaradis duplo bez klikova referala...svaki klik referala bilo standardnog ili nadogradenog ti je 0.05$...od 10 referala mjesecno zaradis 10,5$.....za clanstvo bux50 clanarina je 50$...na dan dobijas 3.28$...De sad reci isplati li se,isplatu sam dobijao u roku 4 dana
Zainteresovani neka me dodaju na skypu(nick dmr988)za pomoc ukoliko je potrebna
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Velika prilika za sve koji zele zaraditi novca,pokrece se novi program Federica Manna,tvorca JustbennPaid...ocekuje se da ce postati ogromno popularan i da ce se moc dobro zaraditi....link za reg Welcome to ClickPaid
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
28
cao druze daj molim te objasni mi kako se uzimaju pozicije napravio sam preko tvog linka nalog a sta dalje sada?
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
8
cao druze daj molim te objasni mi kako se uzimaju pozicije napravio sam preko tvog linka nalog a sta dalje sada?

Video sam zorane :) i hvala puno.U sustini sve si sam uradio,treba svaki dan da izdvojis 5 minuta i klikas na one reklame,svaki dan ih ima po 5 , a nekad bude i vise, ali ne pise, tako kad imas vremena proveris mozda ima reklama.

Pozdrav i Srecno !
 
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
jos jedna isplata sa profitablesunrise :)
Kod:
http://adf.ly/JxJkX

link za registraciju:[URL]https://www.profitablesunrise.com/?upline=marijastarcevic[/URL][h=3]pre registracije obrisite cookies :D[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2013
Poruka
2
Glavonja44
Ne mogu još uvek da šaljem PP pa ako možes da mi objasnišs o čemu se radi što se Linckbucks-a tiče.

Za "kliktače" - ko je voljan da pomogne samo napred :curtsey:

AdMimsy i ClixSense
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
17
Poštovanje glavonja44,

Kada ti šaljem pp javlja mi da ti je pun inbox i da trebaš obrisati neke poruke, jer si premašio limit da bi mogao primati nove poruke.

pozz

Mahavir
 
Natrag
Top