Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
pozdrav drustvo i prvo hvala sto ste komentarisali moj blog, znaci mi svaki komentar.


e sad evo jednog novog sajta, danas poceo sa radom isti je vlasnik kao balkanikaclix.

Kod:
[COLOR=#56595E][FONT=Helvetica Neue]http://www.goldenclix.com/?ref=marijastarcevic[/FONT][/COLOR]
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
3
e pa stari,to nije taj sajt na koji ti mislis! ti verovatno mislis na cashforuploads, a ovo je kao sto sam napisao cashforupload! i sajt je noviji pa prica nemoze biti izlizana,ali naravno na vama je da probate ako zelite. ja licno dobro zaradjujem na njemu,pa na osnovu toga preporucujem. znaci CASHFORUPLOAD A NE cashforuploads!!!! pozzzz.....
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
17
e pa stari,to nije taj sajt na koji ti mislis! ti verovatno mislis na cashforuploads, a ovo je kao sto sam napisao cashforupload! i sajt je noviji pa prica nemoze biti izlizana,ali naravno na vama je da probate ako zelite. ja licno dobro zaradjujem na njemu,pa na osnovu toga preporucujem. znaci CASHFORUPLOAD A NE cashforuploads!!!! pozzzz.....


Moje poštovanje i odmah isprika za netočan navod s moje strane.

Ma radi se o tome da sam se ja zaista registrirao na sajt koji si naveo. Ali nakon logiranja ja baš ništa ne vidim o downloadu, osim kao mogućnost koja se vidi u Dashboardu i ona je označena crvenom bojom gdje piše lijepo da ja nemam nikakvih downloada.

A gdje se te fajle mogu downloadati stvarno ne vidim. Postoji samo opcija za upload.

Da ne ispalo kako sam ja u krivu, a ti 100% u pravu, predlažem ti da pogledaš na registar.com tko je vlasnik domene i lijepo se vidi
da je isti Registrant kojem je od 6-12-og mjeseca radio server sa domenom cashforuploads.com, isti kao i Registrant ove nove domene cashforupload.com.
I ne samo Registrant, već je isti i Administrative Contact, a sve to možeš vidjeti na linkovima ispod:

Kod:
[URL="http://www.registar.com/register.cgi?action=whois&domain=CashForUploads.com"]Domain Name Registration = The Star of Domain Registrars - Registar.com[/URL]

i

Kod:
[URL="http://www.registar.com/register.cgi?action=whois&domain=cashforupload.com"]Domain Name Registration = The Star of Domain Registrars - Registar.com[/URL]


Ovo bi bila prevelika slučajnost da nitko drugi nije registrant ove nove domene već baš jedna firma iz jednog te istog grada
i to u Arizoni sa istom adresom i imenom kao i slučaju Registranta stare domene:


Registrant:
Domains By Proxy, LLC DomainsByProxy.com 14747 N Northsight Blvd Suite 111, PMB 309 Scottsdale, Arizona 85260 United States


Međutim meni je najvažnije da saznam kako se radi download fajle putem te stranice kada sam logiran.

Upravo sada u pola pet ujutro sam stavio jednu fajlu na upload. I naravno - nakon uploada sada ju probam downloadati.

I koja korist od toga? Pa mogao si barem reći da treba popuniti survey prije downloada fajle !!!

I naravno da mi za Hrvatsku nudi 3 upitnika o mojem kvocijentu inteligencije koji će oni odrediti pomoću testa sa glupim pitanjima, koji je već 10 godina na Internetu.

Ako naletiš na taj test nemoj ga popunjavati, jer te na kraju traži TVOJ BROJ MOBITELA, a dolje ti lijepo piše slovima veličine milimetra da si davanjem broja mobitela sklopio ugovor sa "Internet tele-kompanijom" koja će ti naplatiti cijenu razgovora putem tvog mobitela
bilo gdje u svijetu po cijeni ... uostalom vidi i sam da ako to napraviš onda si sklopio ugovor sa Đavlom.

Dobro, ali stvarno dobro pogledaj cijenu minute razgovora koja te kači bilo da si dao broj mobitela iz Hrvatske ili Srbije ili Amerike !!!

Ja sam zatvorio pop-up prozor i dobio obavjest da nema drugih Surveya za moju zemlju.

Toliko o tome od mene. Ako ti imaš neki drugi način daj objasni ga ovdje.


sretno i srdačan pozdrav

M.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
Novi nacin zarade je Fast Cash Mega...odnosi se na pasivnu zaradu...da biste poceli zaradivati morate ulozit minimalno 35$ i na njih za mjesed dana dobijete 180%...Klikao sam ranije,klikam neke str i sada ali ovaj vid zarade me odusevio...Ulaganja mozete vrsiti preko payze,STP,Liberty Reserve...Zaraditi se moze bez referala,a i od refova se zaraduje do 3 levela...Ukoliko ima zainteresovanih neka se jave,a evo referal link
Kod:
[URL="http://fastcashmega.com/?ref=dmr988"]Earn Fast Cash Online, Earn Extra Income Online with Fast Cash: fastcashmega.com[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
@Mahavir, odmah da ti kažem da ne ulazim u raspravu da li pomenuta stranica isplaćuje ili ne, ali očigledno neznaš šta je whois zaštita.

Druga stvar, pomenuta stranica radi po principu Sharecash-a (PPD - pay per download), proguglaj malo. Realno gledano sa proverenim sajtom ovog tipa se može solidno zaraditi ako ciljaš na korisnike iz SAD, UK i sličnih.
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
Evo o cemu sam vam ja pricao svo vreme, zasto je Bannersbroker najbolja internet zarada, pogledajte video ;)

[youtube]6I3hWBvZ3hw[/youtube]

Ne propustite, odlicna internet zarada, sve sto treba je da kupite odredjeni paket i da svojim strategijama napredujete i povecavate dobit :) ... Raspitatje se malo vise o ovoj reklamnoj industriji ;) .. Tu sam da pomognem sta god treba, zelim da pomognem ljudima, a naravno registracijom prkeo mene oni ce pomoci meni, svako ko kupi paket i registruje se preko mene imace punu podrsku i naravno odredjenu strategiju ;)

Za vise informacija me kontaktirajte na skype: ljubomir993
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
evo prve isplate sa
Kod:
[URL="http://adf.ly/HeUx2"]Twickerz[/URL]
- a

Kod:
http://adf.ly/HeUqG
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
Isplata sa Neobuxa :D naravno instant
Kod:
[URL="http://adf.ly/Hhjgx"]Neobux isplata[/URL]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
Isplata sa Neobuxa :D naravno instant
Kod:
[URL="http://adf.ly/Hhjgx"]Neobux isplata[/URL]
evo kopije trenutnog stanja a kad sam se registrovala takodje mozes videti ispod :)

Summary
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="colspan: 2"][TABLE="class: tp, width: 100%"]
[TR]
[TD]Membership[/TD]
[TD="align: right"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
250.jpg

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2, colspan: 2, align: right"][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
Standard
[/TD]
[TD="class: f_r2 x, align: right"]Since: 2012/10/05 +[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Referrals
250.jpg

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Direct:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]3 >[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Rented:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]107 >[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Seen advertisements
250.jpg

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]You:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]4,612 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Your referrals:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]11,320 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Account
250.jpg

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Main Balance:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$0.081 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Rental Balance:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$0.000 +[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Received:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$10.044 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Other
250.jpg

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Direct Purchases:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$90.890 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]NeoPoints:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]2,212 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]NeoCoins:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]246 >[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]NeoCoins (Pending):[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]77 >[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Mini Jobs:[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$29.020 =[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: f_r2 x, align: left"]Mini Jobs (Bonuses):[/TD]
[TD="class: f_r2, align: right"]$3.480 [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Natrag
Top