Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
213
Danas na internetu postoji mnogo načina za zaradu novca, a jedan od najrasprostranjenijih načina je PTC odnosno Paid to Click način zarade. Kao što sam naziv kaže novac se zarađuje klikanjem, a klikate na ponuđene reklame pri čemu za svaki vaš klik na pojedinu reklamu dobivate određeni iznos novca. Sa napredovanjem na ovom polju proširene su mogućnosti odnosno osnove zarade tako da se novac može zarađivati i izvršavanjem zadataka (task,mini job, offer...), igranjem nagradnih igrica u kojima se se može osvojiti do 5$, preko refferala direktnih i rent i slično u zavisnosti od konkretnih mogućnosti koje pojedini sajtovi pružaju.


U moru postojećih PTC sajtova izdvojio se mali broj onih najsigurnijih koji se na ozbiljan način bave ovom tematikom i uredno vrše isplate.
Trenutno najistaknutiji i najsigurniji sajtovi u pogledu isplate su:




Radi duže od 4 godine


Klik: $0.001-$0.015 -Ref. klik: $0.0005-$0.01 -Reklama dnevno: 15+
Najviše za/do: -Klik: $0.02 -Ref. klik: $0.02 -Reklama dnevno: 15+


Dodatna zarada:


Oferi (NeoPoints, NeoCoins, Mini Jobs):
AdPrize: -Moguća nagrada: - šanse dnevno: 3 adprize-a na svaku otvorenu reklamu..





Postoji od februara 2007. godine i trenutno broji preko 2,5 miliona članova. Isplata se vrši petkom ponedeljkom , donji limit za isplatu je 8$ a za premimum članove 6$.




Klik: $0.001-$0.02 -Ref. klik: $0.0002-$0.004 -Reklama dnevno: 20+ (min. 1 x $0.01)
Najviše za/do: -Klik: $0.001-$0.02 -Ref. klik: $0.0004-$0.008 -Reklama dnevno: 20+ (min. 4 x $0.01)


Dodatna zarada:


Oferi: Varirajući -Ref. oferi: 5% / premium: 10%
Poslovi (Tasks): u zavisnosti od države (geoIP) -Ref. zarada: 5% / premium: 10%
ClixGrid: -Moguća nagrada: $0.1-$5 -Šanse dnevno: 25 šanse / premium: 50 šanse


Za ovaj sistem postoje samo reči pohvale jer su korektni, jednostavni za korišćenje i ni sa čim ne ograničavaju vašu aktivnost.



osta reklama u toku dana, lak za korišćenje


Klik: $0.001-$0.015







Nov sajt, u toku su nagradne igre, provereno.
Klik: $0.001-$0.02
Isplacuju odmah...





Sajt postoji oko 1.5 godinu..Dosta promocija, popusta, nagradnih igra..
Klik: $0.001-$0.02
Isplacuju odmah...

Dodatna zarada:
Tasks..
 
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
14
drustvo da vas obavestim da sam od danas premium clan na balkanikaclix, ko hoce da se reg evo linka
Kod:
http://www.balkanikaclix.com/?ref=marijastarcevic
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
3
POZZZ...SVIMA EVO DA POMOGNEM I NA OVOM FORUMU!
Vidim da je ovde glavni problem padobranaca ref linkova! Evojedan a da nije referal link. Ovo vazi za one sto su pitali koji je dobar sajt za zaradu!!! Mi koji radimo sa sharecash i drugim ppd sajtovima zanmo koliko se zarada smanjila,pa zato uz malo istrazivanja i na moju srecu medju prvima otkrio
Kod:
[URL="http://cashforupload.com"]cashforupload.com - Home Page[/URL]
. PONAVLJAM OVO NIJE REFERAL LINK JER NEMA POTREBE DA TO RADIM,JER I OVAKO DOBRO ZARADJUJEM BEZ TOGA! Ono sto vam mogu reci ukratko je,da je noviji sajt i da placa mnogo bolje od otalih -(VEC SAM IMAO ISPLATE)- 1000$ za 1000 download-a. Naravno moze i vise zavisi od zemalja iz kojih se skida,i od vase kreativnosti u poslu! Jos jedna razlika od ostalih sajtova je, da nudi tri razlicite vrste survey-a. Znaci onaj ko skida vas fajl moze da izabere izmedju tri mirora i mnogo je jednostavnije da ispuni survey. to govorim jer na sharecash surveyima 90% ljudi odustane od download-a jer je komplikovan.

OPET NAPOMINJEM DA NIJE REFERAL LINK VEC POMOC ONIMA KOJI ZELE DA RADE OVAKAV POSAO!!!
POZZZZ...SRETNO!!!!!
Kod:
[URL="http://cashforupload.com/"]cashforupload.com - Home Page[/URL]
evo dokaz isplate posto mi to svi traze
:stupid:PRVA ISPLATA.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
1
xitm4n koji je ovo sajt?Poceo bih ovo da ucim da radim posto me jako interesuje to iako sam '99 znam mnogo o racunarima.
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
17
POZZZ...SVIMA EVO DA POMOGNEM I NA OVOM FORUMU!
Vidim da je ovde glavni problem padobranaca ref linkova! Evojedan a da nije referal link. Ovo vazi za one sto su pitali koji je dobar sajt za zaradu!!! Mi koji radimo sa sharecash i drugim ppd sajtovima zanmo koliko se zarada smanjila,pa zato uz malo istrazivanja i na moju srecu medju prvima otkrio
Kod:
[URL="http://cashforupload.com"]cashforupload.com - Home Page[/URL]
. PONAVLJAM OVO NIJE REFERAL LINK JER NEMA POTREBE DA TO RADIM,JER I OVAKO DOBRO ZARADJUJEM BEZ TOGA! Ono sto vam mogu reci ukratko je,da je noviji sajt i da placa mnogo bolje od otalih -(VEC SAM IMAO ISPLATE)- 1000$ za 1000 download-a. Naravno moze i vise zavisi od zemalja iz kojih se skida,i od vase kreativnosti u poslu! Jos jedna razlika od ostalih sajtova je, da nudi tri razlicite vrste survey-a. Znaci onaj ko skida vas fajl moze da izabere izmedju tri mirora i mnogo je jednostavnije da ispuni survey. to govorim jer na sharecash surveyima 90% ljudi odustane od download-a jer je komplikovan.

OPET NAPOMINJEM DA NIJE REFERAL LINK VEC POMOC ONIMA KOJI ZELE DA RADE OVAKAV POSAO!!!
POZZZZ...SRETNO!!!!!
Kod:
[URL="http://cashforupload.com/"]cashforupload.com - Home Page[/URL]
evo dokaz isplate posto mi to svi traze
:stupid:Pogledajte prilog 34871


Žao mi je stari, ali priča je već prežvakana o tom sajtu, pa ne bi bilo loše prije pisanja na Forumu o stvarima koje se tiču zarade od par stotina do par hiljada $USD, barem posjetiti taj sajt i vidjeti da li radi.

Hvala na ovoj obavjesti, ali ja bih stvarno volio od tebe čuti za recimo 20-ak sajtova na kojima ću mjesečno UKUPNO zaraditi 1000+ $USD.

Da ne duljim, pročitajte uostalom i sami:

Kod:
[URL="http://www.dnforum.com/f116/few-traffic-domains-sale-cashforuploads-com-thread-498926.html"]A few Traffic Domains For Sale - CashForUploads,com[/URL]


srdačan pozdrav i sretno svima, a naročito Mariji koja ima sjajan sajt o ozbiljnim zaradama na takvim sajtovima

M.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
8
postoji nacin da se zadradi na internetu ... al onaj ko stvarno zasradjuje neki pristojan novac nece to podjeliti sa drugima ...ja vec 2 godine tragam za nekim pristojnim nacinom zarade ..moja zarada trenutno je 17$ dnevno ....i raste svakim danom ...a ovi sto klikaju za 0.50$ dnevno ..neka im je bog upomoc ...
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
17
Poštovanje sasa799,

U pravu si. Većina ljudi ne dijeli svoje znanje s drugima tj. ono što mi informatičari volimo reći - "Tko ima informaciju ( provjerenu ), taj ima vlast!".

Parafraza ove izjave bi mogla biti recimo - "Tko ima informaciju ( provjerenu ) o načinu zarađivanja na lakši način, taj i zarađuje na lakši način!".

Ono što pogrešno rade ljudi koji znaju kako se zarađuje što više novca u što manje vremena, jest činjenica da preko 90% takvih osoba zadržava informacije za sebe.

Pa moje bi pitanje onda bilo - da li je marijastarcevic uradila nešto jako pogrešno, zato što je stavila "sve" svoje informacije na Internet?

Eto, ja isto želim zaraditi novce i ja sam njen referal na par sajtova, jer sam prvo 3 dana čitao informacije na njenom sajtu i provjerio sajtove koje preporučuje.
I spreman sam raditi, jer ionako već 2 godine imam PayPal račun, koji sam isključivo koristio za kupovinu knjiga na Amazon.com.

Dakle, ako ozbiljno shvatim tvoje riječi onda je ona u stvari ili pogriješila što stavlja podatke na sajt ili ... se iza toga krije samo želja za dobivanjem referala što u stvari nije ništa neobično, već je više nego korisno, pametno i etično.

Ona svaki dan dobije po nekog referala, a mjesečno i nekoliko desetina njih. Od tog broja se minimalno 20% njih ako ne i više, pokazuju kao vrlo dobri i isplativi referali.

Da, ženska intuicija je često jača od bilo kakvog "muškog" logičkog razmišljanja. A u njenom slučaju je uspjeh posljedica logičkog razmišljanja i intuicije.

Ali i takve osobe griješe, što im ja kao informatičar direktno kažem i savjetujem ih - Internet je skraćenica od "Internacionalna mreža", a ne nekakva INTRANET ili "unutrašnja mreža".

I ako nju zanima savjet u vezi jednog VELIKOG i GRUBOG propusta u vezi njene Internet stranice ona se može javiti meni ovdje na Forum i ja ću joj objasniti u čemu je pogriješila.

Da se odmah razumijemo - bez ikakvog "pametovanja", "filozofiranja" i "prozivanja" ja ću njoj dati koristan savjet, koji može poslužiti samo onima koji već imaju svoj sajt o zarađivanju na Internetu ili onima koji tek namjeravaju to napraviti.

Imam i dva pitanja za tebe sasa799:

1. pošto sam pročitao i tvoju ponudu o zaradi 150 $USD mjesečno sa 10 minuta rada dnevno, nije mi onda nešto jasno - kako da si onda ti ponudio takvu fenomenalnu zaradu nama ostalima, kada kažeš da se TAJNE o zarađivanju takvog novca NE DAJU drugima?
Nema logike u tome.
Pa ja imam invalidsku penziju od 330 $USD, po struci sam informatičar, a imam vremena na pretek i kompjuter mi je uključen 14 sati na dan, a tako i tako sam satima na Internetu.
Pitam ovo zbog toga, jer sam ti se danas želio javiti za taj posao. A sada kažeš da se dobre ideje ne daju drugima.

Ja i dalje želim raditi taj posao, pa se potrudi da se dogovorimo oko toga preko maila ili preko telefona ( ja zovem tebe na telefon ).
Mislim da se možemo bez problema dogovoriti oko posla, pa i ako treba postati tvoj referal na sajtovima.

2. i još jedno pitanje - zanima me samo koliko dnevno potrošiš vremena na cijeli ovaj posao na kojem zarađuješ 17 $USD dnevno?

I malo šale o tome kako se zarađuje pomoću kompjutera:

Kako se zarađuje preko kompjutera - istinita priča o uspjehu Stevea Jobsa:

StevoJ.jpg

A što kada Apple ukrade tuđu ideju i patentira u Patentnom zavodu SAD-a
kako su "oni" IZUMILI zaobljeni ekran", pa sada tuže Samsung,
koji je takve ekrane izrađivao od 2006-te, za krađu "IZUMA":

Krađa izuma - Kako su nastali tableti.jpg





pozz

M.
 

Prilozi

  • StevoJ.jpg
    StevoJ.jpg
    20,5 KB · Pregleda: 218
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
8
vidi decko ... marija stracevic naravno da nije pogrijesila ...al postoji razlika medju nama ...marioja klikce na reklame ...ja sam to pokusao i odustao drugi ..dan ..ne zelim nikog da vrijedjam ...al klikati svaki dan za 1-2dolara dnevno ...jer ona koliko znam zaradjuje sa tim referalima oko 60$ mjesecno ...pa ja to zaradim za 3 dana ....koliko je 60 $ manje od 50 eura ...pa sta mozes sa tim ...ama bas nista ..al imas ljudi besposlenih kojima je i to dosta ...a meni referali ne trebaju da bi zaradio od njih o.ooooo1 cent ..mislim to je presmjesno...sto se tice ovog posla dje zaradjujem 17-18 solara dnevno ...radim neka 4 sata ...al samo da bi mi zarada rasla .... jer ja sada da ne palim kompjuter mjeces dana ...svaki dan cu imati tih 17 dolara ... al naravno ko u svakom poslu zelim da povecam zaradu .... dokle ce to ici ...jos ne znam al radim dnevno oko 4 sata ...i svaki dan mi se zarada poveca za nekih 5 centi...pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
8
e vidi ...ovo sto sam rekao da se moze zaraditi 150 $ mjesecno je istina ...i meni to nije puno novca ...zato sto upravo imam taj nacin zarade od 17-18 $ dnevno ...tako da mi je ovih 150$ mjesecno sitno ...i nije mi problem to podjeliti sa drugima ..al ono sto je razradjeno i na cemu se stvarno dobro zaradjuje se cuva ....i ne dijeli okolo ...sto se tice doticne gospodje ...pa reci ti meni jel pametno raditi sve to da bi se dobio referal od kojegf zaradjujes 0.00001 cent ??????? vidim ima ljudi koji su zadovoljni time .i koji se hvale ako podignu 1$ posle mjesec dana kliktanja na nekom sajtu ....mislim da je to stvarno smijesno ...ako ti se dopada ideja doticne ...eto imas instrukcije od nje postani joj referal i zaradjuj 60 $ mjesecno ..jer koliko jha znam ona toliko zaradjuje mjesecno ..(cak mislim da sam previse rekao )
da ti odgovorim ...ja posao na kom zaradjujem 17-18 $ dnevno radim 4 sata dnevno ...al ne da bih zaradio tih 17 $ vec da bih prosirio posao ... sad kada nme bih palio kompjuter mjesec dana zarada bi mi isto bila svaki dan 17-18 $ ....al radim tih 4 sata jer zelim da zarada raste ...a raste za 4 sata posla svaki dan za 5 centi...sto je za 20 dana 1 $...trebalo je vremena da se ovaj posao razvije ...puno puno vremena ... al sad sam zadovoljan ...dokle ce zarada rasti ..vjerovatno dok sajt bude radio ..a ja vjerujem da ce raditi vjecno ,...mada nikada se ne zna ...a sa ovim metodom ...i da se sajt ugasi opet cu imati zaradu ..jer ima slicnih sajtova tome ...tako da za mene nema zime ...:)a ljudi koji se zadovoljavaju 1$ za mjesec dana kliktanja ...neka im je bog upomoc ..jos od srece okace dokaze .,..kako su zaradili sumu od 1 $ ...hahaha stvarno smijesno...
 
Natrag
Top