Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja nerazumem ovo,zasto bi vama neko placao zato sto vi klikcete na neke reklame?Sta oni dobijaju?
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
16
evo moje prve isplate sa EasyHits4U

easyhits4ualertpay.jpg

i koliko mi je trebalo do isplate
easyhits4uhistory1.jpg


link za registraciju
EasyHits4U
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[INFORMACIJA]drazo ocisti inbox da ti mogu poslati poruku[/INFORMACIJA]
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
ok, obrisano, izvini nisam video da je puno... hvala

molim te ukloni i ove poruke odavde...
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
e drustvo, ovako ... sta se desava sa ICYBUX.COM ???
Ja otiso da klikcem i otiso na prvu reklamu, i posle kad hocu da klikcem ono me izbacilo... i sad da se ulogujem pise mi ovako "Your account is currently suspended. Reason: Clicked the anticheat ad"
a??? Da nisam na losu reklamu kliknuo ?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
18
e drustvo, ovako ... sta se desava sa ICYBUX.COM ???
Ja otiso da klikcem i otiso na prvu reklamu, i posle kad hocu da klikcem ono me izbacilo... i sad da se ulogujem pise mi ovako "Your account is currently suspended. Reason: Clicked the anticheat ad"
a??? Da nisam na losu reklamu kliknuo ?
Izgleda da ti kazu da si koristio nesto sto ne smes. Da nemas neki addon da ti sam klikce na reklame ili nesto slicno?


Kod:
[/URL][URL="http://www.nxbux.com/?ref=markic007"]
Reg se na nxbux. Minimalna isplata 0.00$. Isplata preko AlterPay i PayPal. Pozuite.[/URL]

Dodato posle 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zaradite pare skracivanjem linkova. Jedino sto treba da uradite je da se registrujetena ovaj sajt [URL="http://adf.ly/?id=223879"]
Kod:
adf.ly - The URL shortening service that pays you! Earn money for every visitor to your links.
i da neki link kopirate tu, skratite ga i kad neko pogleda to vi zaradite pare. Minimalna isplata je 5.00$ i isplacuje se preko Alterpay i PayPal. Probajte ja sam vec na 0.69$ a juce sam se registrovao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Izgleda da ti kazu da si koristio nesto sto ne smes. Da nemas neki addon da ti sam klikce na reklame ili nesto slicno?


Ma nisam nista koristio, koristim Operu , i nemam nista da mi samo klikce i to, nisam lud... lepo radim svoj posao i posteno :)
M sta mislite sta je?
 
Natrag
Top