Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
18
AlertPay nemoze ispod 1$, znaci ostaje paypal (nelegalan) ili LR. Koliko reklama dnevno i po koliko love?

Dnevno imam po 5 reklama. Ja pare prebacujem na PayPal. Odes u Intesu i izvadis Visa Internet karticu i mozes da varifikujes paypal. Ja sam dosta stvari kupio na eBay preko PayPal i dosta para podigao sa ovih PTC sajtova na kojim radim.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
To oko paypala znam da mogu (i imam paypal account ali ipak nema sve podatke istinite u njemu i moze ga paypal ukinuti/blokirati kada zeli, pa zbog toga preferiram alertpay) jer sam iz Makedonije, a kod nas paypal nije uveden. Hvala na info oko sajta.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
18
Ja sam podigao pare sa nxbuxa. Topla preporuka da se reg. Evo i dokaza
untitled.png
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
18
@woirla
Iz Srbijem sam. I novac moze da se podigne, preko Visa Internet kartice iz Intese. Account mi je registrovan na Sloveniju a sve ostalo sam tacno stavio. Ne sme nigde da ti pise srbija kad si se reg inace ti to propada.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
I ja tako :(, sve sam popunio tacno osim drzavu (Slovenija), dok kod nas koristimo Visa electron iz NLB Tutunske banke. Ali ipak kazem da nije sve legalno (dali smo lazne podatke za drzavu) i da znam za slucajeve kolega iz MK koji su na isti nacin napravili paypal i koristili ga pa nakon nekog vrijemena paypal ga je blokirao i izgubuli su novac na njega.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2010
Poruka
18
I ja tako :(, sve sam popunio tacno osim drzavu (Slovenija), dok kod nas koristimo Visa electron iz NLB Tutunske banke. Ali ipak kazem da nije sve legalno (dali smo lazne podatke za drzavu) i da znam za slucajeve kolega iz MK koji su na isti nacin napravili paypal i koristili ga pa nakon nekog vrijemena paypal ga je blokirao i izgubuli su novac na njega.

ja sam cuo da moze i sa Visa virtuon karticom. Ali ja cim dobijem uplatu na PayPal odmah dizem te pare tako da retko kad imam neke vece pare na accountu tako i da ih izgubim nije neki problem.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
16
Ja sam stavio za drzavu hrvatsku,mozda ja zbog toga ne mogu da prebacujem pare na svoju intesa karticu,jer paypal ne podrzava nikog sem slovenije na balkanu za isplate!
Meni su suspendovali acount na neobuxu pre oko godinu dana kad sam platio ultimate clansto preko paypala ali na svu srecu uspeo sam da se izvucem,zato pazite mnogo sto se tice paypala da vas ne otkriju...
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
E drustvo a negde na nekom PTC sajtu kad treba da se registrujem i zatrazi mi godiste ja stavim 1994 ono nece trazi starije 18+ , ja stavim 1992 ono hoce, e sad to kasnije nece da mi pravi probleme? Posto varam sto se tice godista, samo da bi bio na tom sajtu :)
mm?
 
Natrag
Top