Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Da li neko zna sta se dogadja sa palm bux i uro bux sajtovima, ne rade vec danima, nadam se da je privremeno. Ako neko ima informaciju neka podeli sa mnom.

URO je postao scam, ne plaća više, ne znam šta je sa PALMOM, imam preko 5$, kad god zatražim isplatu, onemoguće mi. wacko2
Ne mogu se već par dana ulogovati na PALM...

Provjereno instant isplaćuje:
Kod:
1. NEO BUX-------  [url=http://www.neobux.com/?r=plavusaSB]NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services[/url]
Kod:
2. ON BUX--------  [URL]http://www.onbux.com/?r=plavusaSB[/URL]
http://www.onbux.com/?r=plavusaSB
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.12.2009
Poruka
27
Pronasao sam ovaj sajt RICH PTC pa me zanima jel vredi kliktati?Koliko sam shvatio isplacuju na zaradjenih 1000$,za jednu kliknutu reklamu isplacuju 1$,a isplata nije instant vec se ceka 60 dana,nemaju forum pa mi je i to malo cudno.
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
141
Batali to u startu. Kako je brzi na svom sajtu ostavio, ako nema foruma ili dokaza o isplatama velika je verovatnoca da je to sarena laza.
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2009
Poruka
27
Nisam uspeo da verifikujem AlterPay racun preko mobilnog,da li mogu da vrsim transakcije dok ga ne verifikujem?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
da, ja takodje nisam uspeo da verifikujem AP preko mobilnog, pokusao sam i preko 064 (telekom) i 063 (telenor) !
cak su mi bili blokirali racun zbog previse pokusaja verifikacije, pisao sam im i zamolio da mi odblokiraju racun i provere zasto mi ne prolazi verifikacija.

racun su mi odmah odblokirali i rekose da ne znaju zasto mi ne prolazi verifikacija na mobilni, da pokusam jos jednom pa ako ne uspe da ih licno nazovem na neki njihov kontakt telefon u kanadu i onda ce mi siguno rucno verifikovati ! haha zamisli ludaka dok se mi objasnimo preko telefona proce par minuta (a tarifa sa kanadom @@@ :)), platicu vise telefonski racun nego sto trenutno imam na AP.

ja sam planirao ovih dana otvoriti virtuon karticu kod raifaissenbank i pokusati verifikovati AP preko ove kartice. da li je ovako neko radio ?
inace, ako jos neko imao ovaj problem bicu zahvalan da napise kako je resio.

@tula da mozes vrsiti transakcije, mislim da cak mozes i podici te pare u banci preko njihovog ceka bez verifikacije. mislim da ti je ta verifikacija potrebna samo za sajtove koji to izricito zahtevaju. ako gresim neka me neko ispravi.

----------------------------------------------------

vec odavno nisam ovde ostavio moje ref linkove, inace ova tri PTC do sad bezbroj puta pomenuti za sad jesu najpouzdani, ja sam takodje imao ispalate sa njih, instant...

ali evo dodacu i jos 3 sajta koja se ovde do sad ne pominju, to su:
1. cashium ima 3-5 reklama dnevno, isplata je na 2$, placaju 0.008$ za tvoj klik i placaju za referale po nivoima 0.004$, 0.003$, 0.002$ i 0.001$ dakle cetiri nivou u dubinu sto mislim da je extra, isplata nije instant nekad je u roku od par sati ali nisam naso da je neko cekao duze od 7 dena kako i pise u TOS. moja preporuka za ovaj sajt, inace sajt takodje uredno radi vec mesecima - skoro godinu dana, a sto je kako znate u PTC svetu retkost, nadam se da ce biti jos jedan koji bi se mogao pridodati kao pouzdan uz ova tri pomenuta. ee i jos nesto sto mi se jako svidja kod ovog sajta, kad se logujete i stiklirate da vas zapamti za tu IP adresu to zaista i uradi, ne morate svaki put da se logujete :), sitnica ali meni se bas svidja, nervira me sto svaki dan moram da se logujem na vecini sajtova ili da kucam onaj kod.

2. buxgator vlasnik/admin ovog sajta je iz Bosne, sajt radi nekoliko meseci, ima 7 reklama dnevno, placa po vremenu trajanja reklame od 0.012$ - 0.005$ (skoro uvek su ove od 15sec trajanja i placene su 0.005$) za tvoj klik i tako su placene i za referrale ova od 15sec = 0.002$, isplata je na 2$ u roku od 7 dana.

3. hqbux ovde imate 4 reklame dnevno tvoji klikovi su placeni 0.01$, klik referrala 0.005$, isplata je na 2$ u roku od 14 dana.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.12.2009
Poruka
27
Hvala na odgovoru,i meni su to isto poslali,samo nisam znao da li mogu da je koristim dok je ne verifikujem.Koliko sam citao po forumima jos nisam na nikog naisao da je iz Srbije verifikovao AP preko mobilnog,a ljudi iz BiH i Hrvatske su ga verifikovali bez problema.Mozes sa Raiffeisen karticom da se verifikujes na AP,clanarina je 20 dinara mesecno,izdaje se na pola godine, a reizdaje automatski.Nju vezujes za devizni racun i polazes depozit od 20 evra(to ti stoji fixno, ne trosis ih, a to je neki minimum na racunu koji moras imati, sve preko toga mozes da potrosis),i karticu bih dobio za nekih 10-tak dana.Za tu karticu sam cuo od nekih ljudi koji je imaju.Moj drug ima Intesa internet karticu sa kojom je verifikovao PayPal,i nije imao nikakva problema,sad ne znam jel moze sa njom da se verifikuje i AP,trebalo bi da moze jer sve te te kartice u principu su iste i po mom misljenju nema lose i bolje,samo je razlika u uslovimakoriscenja kod banaka.Intesina se izdaje besplatno bez mesecnog odrzavanja i bez depozita i reizdaje se automatski na 3 godine,potrebna ti je samo licna karta i izvod iz drzavljanstva,jedino sto se ceka oko 20-tak dana da se dobije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Stigla mi je prva instant isplata sa ON BUXA, evo slike:
untitled-1.jpg

Za sve koji žele da se registruju na ON BUX, evo linka:
Kod:
http://www.onbux.com/?r=plavusaSB
:yea::yea::yea:

5 isplata sam dobila sa NEO BUXA, u prethodnim postovima su nakačeni dokazi, link za registraciju:
Kod:
http://www.neobux.com/?r=plavusaSB
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5
ja sam se preko tebe registrovao kakodalje?kako to da te nevidim kao moj referal?

Dodato posle 56 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

provereni sajt za zaradu preko interneta je ONBUX ako zelis da zaradis registruj se na Home ,
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top