Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
1
Internet Zarada???

Poz,stvarno neznam odakle da krenem,kao i vecini i meni je potreban novac,sobzirom na moje godine,nije mi potrebna neka ogromna suma,zainteresovan sam za neki "posao" online,pa ako mogu da cujem vase preporuke,naravno molim vas bez gluposti tipa "klikni i zaradi (kliknes 2 puta dobijes 2e)" smorio sam se gledajuci ovakve teme. . . znanje mi nije nikakav problem,dosta brzo ucim. . . :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruka
2
Leo Messi 19,
javi mi se na email: bosic_marko@hotmail.com ili skype: bosic.marko u vezi zarade preko adf.ly da mi bolje pojasnis to. Nov sam ovde pa ne mogu da ti posaljem privatnu poruku. Inace, 90% sam zainteresovan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
8
dajte ljudi javite se da se organizujemo da zaradjujemo preko adfly...zamislite da nas je samo 20 svi imamo po 20 linkova ...to je 400 klikova dnevno ... ili 12 000 mjesecno...tu su pare samo da se organizujemo...javite se bolje je to nego da klikate na ptc sajtovima
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
8
ako je neko zainteresovan da klikamo jedan drugom na adfly linkove neka se javi
moj skype je :

zarada.adfly
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
19
Ma pola tih sajtova vara..Ima ih nekoliko sto su dobri.I mozete stavrno dobiti novac.

Ja sam prije mjesec dana tako na jednom i dobio sam oko 50 KM..Hehehe..Bolje i to nego nista xD :D
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Zaradite novac za samo 5 minuta dnevno!
U pitanju je imagetwist stranica kojom zaradjujete postavljanjem slika.
Ja cu vam objasniti sve na pp.
Ko zeli da zaradi lako neka mi se javi i ja cu mu poslati upustva,kod za registraciju i forume koje ja koristim radi dobre zarade,sve dobijate na pp.
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
8
Sve sto treba da uradite je da u 2 recenice opisete dati sajt i za to ste placeni 0,30$ po sajtu.
Vrlo brzo se dolazi do minimuma za isplatu od 15$.

Kod:
[URL="http://www.AWSurveys.com?R=633585"]AWSurveys - Paid Website Evaluations[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top