Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
17
Sada sam posmatrao referal klikove, i idalje je 0,015$ po referal kliku.
Ako imaš referala, pogledaj i izračunaj nakon njihovog kliktanja pa ćeš se uvjeriti.
Hm, samo kažem šta piše na njihovoj stranici.
Imam referala, al nisam još silver.
No čudno da oni pišu da je 0,01$ po clicku, zar ne?

p.s. jel samo meni gagabux stranica često vrlo usporena?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
čuj, ja se ne želim svađati, samo ti kažem šta piše na njihovoj stranici.
Imam referala, al nisam još silver.
No čudno da oni pišu da je 0,01, zar ne?


Ma nije ovo svađa, ovo je rasprava o detaljima :)
Da tačno je da piše 0,01$ za ref klik kada si silver.
Ali evo ja sam silver već neko vrijeme i klik je stalno 0,015$ i to ne samo meni :)



P.S.

Volim te SRPKINJO :first_move:
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Procitao sam par strana ovde i krenuo sam se registrovati na gagabux ali smeta mi sto prijavljuje da moram imati i paypal nalog pored alertpay-a... zanima me par stvari onda- Jeste vi otvarali naloge na paypal i koju ste zemlju naveli da zivite ? Kod alertpay-a kako da stavim da mi zaradjeno salje na tekuci racun banke ? Imam jos pitanja koje me zanimaju, pa ako hoce da pomogne nek me doda na msn neshula@hotmail.com, zauzvrat cu postati referal vas, aktivan naravno :D
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Procitao sam par strana ovde i krenuo sam se registrovati na gagabux ali smeta mi sto prijavljuje da moram imati i paypal nalog pored alertpay-a... zanima me par stvari onda- Jeste vi otvarali naloge na paypal i koju ste zemlju naveli da zivite ? Kod alertpay-a kako da stavim da mi zaradjeno salje na tekuci racun banke ? Imam jos pitanja koje me zanimaju, pa ako hoce da pomogne nek me doda na msn neshula@hotmail.com, zauzvrat cu postati referal vas, aktivan naravno :D

E sve informacije koje te interesuju, naveo sam na stranici:
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/
Ne moraš imati pay pal, samo unesi isti mail kao i za AP, to je mala caka ali radi :)
Ne otvaraj si Pay Pal acc, ne podržava EX-YU. Osim ako si van EX-YU ;)
Otvori AP i navedi sve tačne podatke, i možeš skinuti novac u banku ;)
PROVJERENO ;)
Generalno trudio sam se da na prethodno navedenoj stranici objasnim sve odgovore.
Ako ti je još nešto nejasno slobodno me kontaktiraj na :

Kod:
brzibrzi16@gmail.com
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Dobila sam isplatu sa ekinta.com

Evo dokaz:
statssk.jpg


ekinta.jpg


Zarada je u dinarima, a isplata u dolarima na AlertPay ili u dinarina na tekuci racun.

Registrujte se ekinta.com odmah!
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
17
Nezgodna stvar kod gagabuxa je što su često nedostupni i često su usporeni, malo čitam po netu i glavna krivica su ddos napadi.
 
Natrag
Top