zanimljiv nacin zarade (nije kliktanje banera)

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
6
Sve sto je piramidalnog tipa, dok dodje do tebe, obro' si bostan :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
4
Tip je ostavio jedan jedini post,da budem iskren i ja ih imam tri ili cetiri, i to pre tri meseca,tako nesto otprilike i vise se ne javlja.
Verovatno je dosad zaradio par stotina hiljada dinara pa sad uziva na vrhu piramide.Pa burazeru srecno ti bilo.:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Zarada

Čuj,ja sam iz hr pa me zanima primaš li kune?Ak primaš,koliko ti moram poslati.Od sutra više ne idem naposao
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
jos jedan dokaz da je u prirodi sve ciklino pa i ova piramida prevara
sigurno je nastalasa pojavom poste i slanjem prvog pisma
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
Ja licno mislim da je mrezni marketing jako dobar za reklamiranje nekog proizvoda ili usluge, u svakom slucaju proizvod ili usluga prvenstveno treba da budu kvalitetni i vredni tih para.
To je klasican primer affiliate programa samo kroz MLM sistem i nije nikakva tajna da ko pre udje ima vece sanse da vise zaradi u takvim sistemima i da kada bi se mreza kompletirala poslednji talas ljudi/clanova ne bi imao od koga da zaradjuje i da pravi svoju mrezu, sto je ok jer realno nece se svi ljudi na svetu baviti prodajom istog proizvoda. Tako da se mreza nikada nece kompletirati i sto se vise ljudi uclanjuje i postaje deo neke mreze sve ce teze nalaziti nove clanove i izgraditi svoju mrezu ali ako je proizvod dobar ne znaci da ce biti u minusu, mogu da zaradjuju od same prodaje proizvoda naravno manje nego neko ko je usao ranije i ima veci tim ispod sebe, ali to je kao i u svakom drugom poslu koji zapocinjete, sto je veca konkurencija teze je uspeti. Tako da npr necete otvoriti hamburgeriju na mestu gde vec ima 50 uspesnih hamburgerija a nema recimo ni jedne pizzerije, ako ipak otvorite hamburgeriju jasno je da su sanse manje za uspeh nego sa npr pizzerijom tako da je sasvim razumno ako puknete i ne zaradite nista! :D Drugim recima ne zapocinjite neki MLM program ako mislite da nemate kome da prodate proizvod ili uslugu!
Kada je u pitanju neka usluga zarada moze biti jednokratna ili konstantna, ali ako je usluga vredna para koje placate onda tu niko nije na gubitku. Jer placate uslugu koja vam se pruza, ne dajete pare ljudima iznad vas kao sto mnogi kazu vec placate USLUGU ne ljude a firma koja pruza odredjenu uslugu od svojih prihoda izdvaja deo i vraca korisnicima tj placa ih kroz odredjeni affiliate program jer su ih reklamirali i doveli nove clanove/korisnike. Tako da MLM sam po sebi nije prevara! Dok bi ovo sto je gore navedeno moglo tako da se nazove!

Kao prvo 99% sam siguran da to nije dozvoljeno. Jer se radi samo o razmeni para izmedju ljudi, jedni drugima salju pare kroz mrezni sistem.
To sto se spominje usluga "PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST" mi zvuci kao neki glupavi izgovor kako ne bi zvucalo "SALJITE MI PARE I NADAJTE SE DA CE I VAMA NEKO POSLATI KADA PREDLOZITE ISTO" jer usluge u toj prici NEMA ili sam ja nesto propustio?! Cak i kada bi to bila neka vrsta usluge ne vidim zasto bi ja nekome placao da me stavi na mailing listu?! A i kada bi hteo nigde nije spomenut nikakav mail, zar ne bi trebao da saljem i svoj mail da bi neko moga da me stavi na "mailing list" ili sam opet nesto propustio ili nisam razumeo najbolje?!

U svakom slucaju ono sto sigurno nije dozvoljeno to je da se pare salju putem pisma i savet da se novcanica sakrije papirom kako se ne bi videla nije da bi se izbegla kradja vec iz prostog razloga sto NIJE dozvoljeno da se pare salju na taj nacin! :)
I naravno kao sto sam rekao kada bi to i bila neka usluga koju placamo, koliko ja znam jedina usluga za sada uz koju FISKALNI RACUN nije obavezan je ona koju pruzaju POPOVI i ADVOKATI!

I kada bi svi tako jedni drugima slali pare zatvorio bi se krug/mreza/piramida kako god i poslednji talas ljudi ne bi nista zaradjivao ali bi imali "uslugu" da kazu kao opravdanje zasto salju po 250dinara, pa stavljaju nas ljudi na njihovu "mailing listu"! :lol:

Tako da ajde da posaljemo finansijskoj inspekciji link od tog neverovatnog sajta sa extra legalnim poslom i pitamo da li je posao legalan ili ne, pa da vidimo sta kazu!
 
Natrag
Top