Zahtevi za srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
1
Pozz svima

Treba mi brzo pomoc... Da li neko ima slike s putovanja i slicno na prostoru Crne Gore ili ovde kod nas u Srbiji? Trebaju mi slike vezane za prirodu, biljke, cvece, zivotinje, ako ste imali prilike da slikate tako nesto. Neki zanimljiv trenutak uslikan. Naravno, ne trebaju mi privatne slike, vec samo slike prirode. Ako neko hoce da mi poslalje ostavicu mu mail da mi ih posalje... Hvala unapred..
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
1
Hitnomi treba sastav iz srpskog jezika za srednju skolu.....Na temu: Kad bismo se sreli srednjovekovni covek i ja.
Hitno,hitno
 

12a

Član
Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
2
hitnooooooo

potreban mi je odgovor na pitanje znacaj zastite zelenih povrsina????
 

12a

Član
Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
2
premnozenje insekata

potreban odgovor na pitanje premnozenje insekata?????
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2011
Poruka
3
Ljudi treba mi hitno sastav za pismeni iz srpskog. Teme su mi ~Moj izgubljeni zavicaj~ i ~Boli me nepravda~ TREBA MI HITNO
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
Maturski coaching u trgovini

Pozzz svima,poceo sam pisati maturski pa mi treba mala pomoc ako mozda znate neke stranice gde se nalaze informacije o coaching-ingu.Sta je coaching zasto se koristi itd, ja sam nasao nesto ali zasad to nije dovoljno.
Dakle treba mi samo material nemorate nisata pisati, oblikovati samo poneki link, hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2012
Poruka
0
Geografija-znacaj mora

Dobio sam iz geografije da uradim referat o znacaju mora,ako iko zna nesto neka postavi molim vas hitno mi je!?
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
1
ozubljene prirubnice

Jer moze neko da postavi ozubljene prirubnice.To mi je maturski rad iz modeliranja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top