Zahtevi za srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
Anatomija kosti i misica

Potrebno mi je novije izdanje knjige,(anatomija kosti i misica)ako neko ima u pdf-formatu (na srpskom) iz prvog razreda medicinske skole....hvala vam unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
11
Seminarski rad iz medicinskih uredjaja?!

ljudi dobila sam sledece teme za seminarski rad iz medicinskih uredjaja : -Elektroterapija
-Ultrazvuk u terapijske svrhe
-Elektrokauter
-Elektroforeza
-Faradizacija
-Galvanizacija
-Elektrostimulatori
-Elektromagneti u terapijske svrhe
treba da odaberem jednu od ovih tema...pretrazila sam ceo net i nema nista...molim vas za pomoc!!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2011
Poruka
1
Pismeni prikaz ,,Romeo i Julija,,

sta znaci pismeni prikaz i o cemu bi mogao da pisem ?
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2011
Poruka
1
Ko se razumije u Fiziku! molim pomoc!!!

Dvije jednake metalne kuglice od kojih svaka ima masu od 1,5 grama obješene su lakim izolovanim koncem jednakih duzina 24 cm o istu tacku. Kada se kuglice naelektrisu jednakom kolicinom istoimenog naelektrisanja, odbiju se tako da rastojanje medju njihovim centrima iznosi 4cm. Ako se kuglice nalaze u vakuumu, odrediti naelektrisanje jedne kuglice. :???:
ovo mi je bilo na pismenom, i pitace me usmeno a ja nemam pojma ni o cemu se radi. molim za pomoooooc! :???:
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2011
Poruka
5
Pomagajte!!hitno mi treba maturski rad za automehanicare tema ,,ugradnja klipne grupe''za trecu godinu .unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Kora nadbubrezne zlijezde - pomoc!

Molio bih svakog ko zna nesto o kori nadbubrezne zlijede da napise, ako nije problem. Treba mi za neku prezentaciju, a nigdje ne mogu naci nesto o tome.. Hvala! smile3
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
13
Sa zavrsetkom srednje masinske skole,koje smjerove je moguce upisati dalje?

Imam pitanje kome je doslo vreme da malo razmislim dok nije kasno :) Interesuje me,koje dalje smjerove je moguce upisati za zavrsetkom srednje skole,smjer MASINSTVO I OBRADA METALA,a da nije masinski sto se podrazumjeva :) Cuo sam da neki pricaju,neke smjerove,koji veze za masinstvom nemaju,ali ipak bolje da vas pitam ako se neko razume!Znaci nije vazno prosjek ocjena,koji treba,neko samo koji sa ovim srednjoskolskim smjerom,mogu upisati dalje smjerove,msm na fakultet :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2011
Poruka
1
Da li neko zna gde mogu da nadjem sastave za ova dela : Don Kihot , Kanconijer i Pakao Dantea Aligijerija (Bozanstvena Komedija) hvala unapred.

Treba mi za ponedeljak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top