Zahtevi za osnovnu skolu

Član
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
6
Malo Pitanje..

Pozz drugari,ja sam zavrsio 7 razred osnovne skole xDD :$,ovako,ocene iz 5 razreda za kraj: 4:59, 6: 4:50,7 cu najgore proci tako oko 4:5,mozda i vise.. E sad neznam,sad cu biti iskren,npr imao sam kontrolni iz istorije,prvi u 2 polu godistu,ja sam ceoo dan bio za Kompom (komp mi je jako dobar,i napaljen sam na igre,i naravno na net) i istoriju ucio tek u pola 10,dobio sam 3 :S,a iz Istorije sam ranije bio najbolji djak.. sad na zadnjem sa dobio 5 :)),da,i iz Matematike,bezao sam sa casova jako puno,i sad cu isto biti iskren,izvukao sam jedva dvojku :( Sve zbog jbn-og kompa.. Mozete me savetovati sta da radim,da bi lepo ucio i da se vratim u formu kao u 5 i 6?Dajte neki savet da bi dobro ucio,da dobijem dobru ocenu,a da imam vremena i za komp!! HVALA VAM PUNO i forum je extra <333
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Roditelji neka ti ograniče blejanje za kompom na sat vremena, ali pre nego što sedneš za komp, obavezno da te ispitaju šta si naučio, jer većina dece laže da uči :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Pomoc

e ovako, potrebna mi je pomoc od matematicara, trebam na prijemni za elektro fakultet, a nemam pojma pa ako bi neko mogao da izdvoji ponekad bar 1h vremena na skajpu da mi pomogne oko zadataka bio bih mu jako zahvalan. Molim vas da se javite
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
11
aboridzini

da li moze neko reci nesto vise o aboridzini?? treba mi za seminarski rad,unapred hvala...
 
Učlanjen(a)
15.09.2011
Poruka
86
VEHBI KIKAJ-BIJELI DVORI (lektira)

HITNO MOLIM VAS...mi treba ova lektira.Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2011
Poruka
11
Hitna pomoc :) matematika

Izracunaj unutrasnje i spoljasnje uglove trougla ako je:
a)zbir dva unutrasnja ugla 115,a jedan od njih cetiri puta veci od drugog.
b)razlika 2 ugla trougla 48,a jedan od njih 3 puta veci od drugog.
c)zbir 2 spoljasnja ugla trougla je 287,a njihova razlika 27 stepeni.

 
Učlanjen(a)
02.10.2011
Poruka
3
Sastav

Treba mi sastav za 8. razred osnovne skole na temu:
1)
Zivot i rad Vuka Karadzica
ili
Zivotni rad Vuka Karadzica

2)
Prica o cudesnom dogadjaju



Hitno mi treba....!
 
Natrag
Top