Zahtevi za osnovnu skolu

Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
6
Pismeni zadatak- tema iz gradiva

Kada su teme iz gradiva, nikako ne mogu da odgovorim na nju. Imao sam temu da uporedim patrijahalne odnose u Hasanaginici i Banovic Strahinji. Prvo sam ukratko prepricao, pa sam uporedio i napisao razlike. Da ne davim, to je bilo u prvom polugodistu, ona mi je rekla da sam promasio temu, jer sam prepricavao. Malo je zeznuta profesorka, pa nisam smeo da pitam kako da onda pisem te sastave. Molim nekoga da mi objasni kako da pisem? Nisam vest u filozofiranju, kod mene je sve konkrtno. Unapred zahvalan!
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
1
moze li ko da mi kaze bar o cemu da pisem u sastavu na temu Mlada dusa je podobna mekom vosku....PlzZzzz.....Help!!!! :( :'(
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Zbirka zadataka

Da li neko zna neku zbirku zadataka iz matematike(za takmicenje)!Ko zna neka mi napise AUTORA!:yea:
 
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
1
Treba mi hitno sastav 'Kada se neko pravi važan' - tema je jako glupava, ali nadam se da neko ima ovo. :)
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
1
aj molim vas neki sastavvvvv



Pričanje događaja uz upotrebu opisa lika
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
2
Potraga za knjigom...HITNO!!

Kako to inače i biva,moja sestra se u nedjelju naveče sjeti da ima lektru za ponedjeljak.I sada ja moram biti dobra seka :(
Pošto ne mogu nigdje na netu da nađem knjigu ˝Izbori iz BiH poezije za djecu˝, molila bih sve one koji imaju neku ideju gdje da je nađem da mi pomognu.

Unaprijed hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
1
savremena pepeljuga

Pozdrav da li može da mi neko pomogne oko izrade rada pod nazivom "savremena pepeljuga"
 
Natrag
Top