Zahtevi za fakultete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
2
Hvala ti ali to nije to. Pošto nisam pripremio projekt male hidroelektrane moram da odgovorim na 12 pitanja, a profesor nam kao literaturu predložio Vodne turbine D.Horvat koja je izadata 1965 i nikako da je nadjem u bibliotekama. Hvala još jednom
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
9
Potrebno mi je da znam koje oblasti ce biti na prijemnom iz matematike na PMF-u u Beogradu ove godine?
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
14
Ovo je odlicna knjiga, skinuo sam je.
Trebala bi mi hitno i knjiga "Zbirka resenih zadataka - Stabilnost i dinamika konstrukcija", autori: Ratko Salatic, Branislav Coric i Stana Zivanovic.
Bio bih Vam veoma zahvalan ako biste me uputili gdje to mogu skinuti ili da Vi to ovdje postavite.
Hvala.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
9
Sistematika i filogenija visih biljaka

Da li neko slucajno zna da li ima knjiga za free download pod nazivom "Sistematika i filogenija biljaka" od autora budislav tatic i vilotije blecic......???????:);)
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Pogledaj da li ti ovo može biti od koristi.


Kod:
 http://serbianforum.org/biologija/179118-klasifikacija-zivih-organizama.html#post654215
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
3
diplomski rad - književnost

Ima li neko predlog šta da uzmem kao temu diplomskog? Zanima me savremena kultura, kulturalni studiji, diskurs tela, izvedbeni studiji, teatar, identitet... POmozite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top