Zaboravljen broj :S

Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
8
Ovako pre oko 10-ak meseci sam kupio vip karticu i koristio sam je jedan period dok je nisam izgubio. Danas kad sam sredjivao sobu nadjoh kartici ispod tepiha, i ubacim je u fon i radi isprvana, ali zbog ne aktivnosti ona je ukasena i moram da uplatim kredit da bih je aktivirao, ali nazalost sam zaboravio koji mi je bio boroj! Ima li neki način da vidim koji mi je broj, imam samsung sgh x-510!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
aktivacija

ovako pre oko 10-ak meseci sam kupio vip karticu i koristio sam je jedan period dok je nisam izgubio. Danas kad sam sredjivao sobu nadjoh kartici ispod tepiha, i ubacim je u fon i radi isprvana, ali zbog ne aktivnosti ona je ukasena i moram da uplatim kredit da bih je aktivirao, ali nazalost sam zaboravio koji mi je bio boroj! Ima li neki način da vidim koji mi je broj, imam samsung sgh x-510!

na toj kartici automatski imas upamcen broj korisnickog servisa. Postavi telefonski imenik na opciju: "kartica", nadji broj korisnickog servisa i pozovi ih
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
8
na toj kartici automatski imas upamcen broj korisnickog servisa. Postavi telefonski imenik na opciju: "kartica", nadji broj korisnickog servisa i pozovi ih


Ali ne mogu da zovem jer mi je ugasena kartica, a da bih je aktivirao moramd a uplatim kredit! Ali ja ne znam SVOJ BROJ!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Uradi ovo kako sam ti ja rekao,i nemas brige :)
Ja sam korisnik vipa i sad sam proverio ;)

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Inace poziv korisnickog servisa je besplatan za sve mreze kao i za VIP! Ako sam pomogao bilo mi je drago. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
8
Uradi ovo kako sam ti ja rekao,i nemas brige :)
Ja sam korisnik vipa i sad sam proverio ;)

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Inace poziv korisnickog servisa je besplatan za sve mreze kao i za VIP! Ako sam pomogao bilo mi je drago. :)


Znam to! Ali gledaj ovako! Kad uplatim kredit on mi vazi 6 meseci, nakon toga ako ponovo ne uplatim meni se kasi kartica tacnije mogu samo da primam poruke i pozive, i posle jos 6 ne mogu ni da primam ni da zovem i posle 13 meseca se gasi totalno! E sad taj 13 ce skoro.... Uglavnom ja sad NE MOGU nikog da zovem... Probao sam!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
x

Znam to! Ali gledaj ovako! Kad uplatim kredit on mi vazi 6 meseci, nakon toga ako ponovo ne uplatim meni se kasi kartica tacnije mogu samo da primam poruke i pozive, i posle jos 6 ne mogu ni da primam ni da zovem i posle 13 meseca se gasi totalno! E sad taj 13 ce skoro.... Uglavnom ja sad NE MOGU nikog da zovem... Probao sam!

kazes da imas samsung zar ne? mislim da je kod svih samsunga isto, ja takodje imam samsung. znam sigurno da na nekoj particiji u telefonu imas upisan svoj broj ako si ga kupio sa tom karticom. ako je to slucaj onda neces moci ni da doplatis kredit jer kad te kartice jednom isteknu to je to [ako je ti je to pretplatnicka postpajd kartica]. skeniraj malo fon, potrazi tu opciju, mislim da je negde u aplikacijama, nisam siguran ali pokusaj da je pronadjes. ako ne uspes ili nema onda ti je najbolji savet da kupis drugu karticu
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Znam to! Ali gledaj ovako! Kad uplatim kredit on mi vazi 6 meseci, nakon toga ako ponovo ne uplatim meni se kasi kartica tacnije mogu samo da primam poruke i pozive, i posle jos 6 ne mogu ni da primam ni da zovem i posle 13 meseca se gasi totalno! E sad taj 13 ce skoro.... Uglavnom ja sad NE MOGU nikog da zovem... Probao sam!

Moj savet ti je da ti ipak nazoves 0601234 i trazis da pricas sa VIP operaterom,jako su prijatni i sve ce ti lepo objasniti! Javi mi sta si uradio?
 
Natrag
Top