Zablude protestantizma

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
SAD planirala napade na vlastite civile

A za Trampa glasali Srbi (pravoslavci). :roll::roll::roll:
Zato su Kenedija i ubili jer im se suprotstavio,

Ubijen jer je htio da spriječi ujedinjenje religije i politike, kakva ravna Zemlja.

Nisam ja rekao da su amerikanci protestanti vec Tripo je to izjavio.

Većina da.

On povezuje religiju i drzavu i meri nekakve rodove.

Stručnjaci to povezuju i to je dokaz da bilo gdje da ima značajan procenat protestanata da je država blagoslovljena, čak i ako nisu u vćini.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
A za Trampa glasali Srbi (pravoslavci). :roll::roll::roll:

To je bilo pre Trampa bezobraznice!

Stručnjaci to povezuju i to je dokaz da bilo gdje da ima značajan procenat protestanata da je država blagoslovljena, čak i ako nisu u vćini.
Ma kako da ne!

Ima ih i u srbiji, i to od 17. veka, pa nam nista bolje nisu doneli :roll:

A sad ne moraju da budu u vecini, hahaha.. :)

A strucnjaci koji to mere su protestanti koji sami sebe hvale, umobolno!

Satanizuju Ruse , Beloruse, Kineze, muslimane i ostale a sebe hvale, kao oni su bolji.. a onda odu da im 'nametnu' svoje vrednosti , jer im kao zao tih ljudi. A to rade ne evandjeljem (kao sto bi trebalo) NEGO BOMBAMA!

I onda za par godina "gologuzi" igraju po ulicama :)
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, nisam ja zaslepljen, već odgovaram na tvoje komentare - da je navodna protestantska administracija Amerike tamo nekog bombardovala.

Američka administracija niti je Protestantska, niti ona ima veze sa bilo kakvim Hrišćanstvom.
Ona je zasnovana na principima masonerije i okultizma, i bori se samo za svoje interese, ubijajući i sopstveni narod radi tih interesa.

U toj i takvoj Americi postoji mnoštvo različitih Hrišćanskih i nehrišćanskih verskih organizacija "Protestanata, Rimokatolika, Pravoslavnih, Islamista, Gnostika, Budista, Hinduista, Šintoista, Masona, Ateista, Satanista..itd..itd..

Dakle, svako povezivanje Administracije Amerike sa protestantima, ili bilo kojom drugom Hrišćanskom organizacijom, i optuživanje protestanata za dela koja čini Administacija SAD - je potpuni promašaj.

Imam samo jedno pitanje.

Ko je progonio crnce protestante polovinom prošlog veka.
Da li su ti protestanti progonili sami sebe, i da li je Martin Luter King, inače Baptista - borac za prava crnaca, sam sebe ubio zato što se borio za slobodu crnačkog naroda?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
To je bilo pre Trampa bezobraznice!

Eto koliko razmišljaju.

Ma kako da ne!

Ima ih i u srbiji, i to od 17. veka, pa nam nista bolje nisu doneli :roll:

A sad ne moraju da budu u vecini, hahaha.. :)

A strucnjaci koji to mere su protestanti koji sami sebe hvale, umobolno!

Zato naši idu po blagoslov baš u protes. države.

Satanizuju Ruse , Beloruse, Kineze, muslimane i ostale a sebe hvale, kao oni su bolji.. a onda odu da im 'nametnu' svoje vrednosti , jer im kao zao tih ljudi. A to rade ne evandjeljem (kao sto bi trebalo) NEGO BOMBAMA!

Pa sami oni sebe satanizuju, priča mi žena iz Ukrajine kako tamo u Rusiji i Ukr. vole ove paranormalne pojave, svi o tome vole pričati i to ih zanima.



I onda za par godina "gologuzi" igraju po ulicama :)

Znaš ko bi mogao da takve predvodi? Kačavenda.
 
Natrag
Top