Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
Za uploaded

Imam windows 7 pokusao sam da nekoliko dana da uplodujem file na uploaded.net nejde i neznam u cemu je problem mozda mi treba flesh plajer ili nesto drugo..
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Druže, nemoj se mučiti sa tim. Google daje po jednom gmail nalogu 15GB free prostora. Nema ograničenja u veličini fajla, može biti 100kb ili 15GB. Takođe, brzina upload-a i download-a je ona koju i imaš na modemu, tj. koju ti provajder omogućava. Google Drive (Google Disk) je opcija, zaboravih napisati u startu :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
Ja imam veliku kolekciju filmova i serija zeli bih da podjelim zato sam zelio da to jedan dio postavim na uploaded.net
medutim vidim kako stvari stoje to ce biti sve teze i teze.uptobox ide bez brige ali morat cu da se prebacim na windows 8.jer windows7.ne mogu da uplodujem.na uploaded.net
Hvala za savjet..
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Ja imam veliku kolekciju filmova i serija zeli bih da podjelim zato sam zelio da to jedan dio postavim na uploaded.net
medutim vidim kako stvari stoje to ce biti sve teze i teze.uptobox ide bez brige ali morat cu da se prebacim na windows 8.jer windows7.ne mogu da uplodujem.na uploaded.net
Hvala za savjet..
Pa, sad još manje razumijem... Jedini sajt osim G. Drive koji koristim za upload je MediaFire i to samo za manje fajlove. Kakvi sajtovi za sharing, to je davno propalo, a nikad nije ni valjalo. Jer ima raznih ograničenja. Recimo, moraš podijeliti u manje fajlove ili ti server ne dozvoljava punu brzinu download-a. Plus, mora se mnogo čekati da se to poskida, mislim... Ja već 10 godina ništa ne skidam sa takvih sajtova, osim ako je mali fajl, jer ne moram čekati i skidati cijeli dan. Napraviš 10-ak gmail naloga i udri :)
Neeeee, ne Windows 8, ne valja!!! :):D
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
980
Ja sam zasad pronasao rijesenje Browser sam promjenio Maxthon preko njega mogu da uplodujem.file.
Na uploaded.net
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Ja sam zasad pronasao rijesenje Browser sam promjenio Maxthon preko njega mogu da uplodujem.file.
Na uploaded.net
Nevjerovatno će zvučati ovo ali živa istina! Upravo skidam sa Uploaded.net jedan file od oko 25mb i skidao sam ga 10-ak minuta!!! Meni je Net 40/5Mbps, super brz za naše podneblje. Ima još jedan file da skinem ali mi ne da, kaže da sačekam 30 minuta ili da kupim Premium! Za svaki download sa ovog sajta se čeka po 30 sekundi dok se ne pojavi polje u koje treba da se upiše neki kod. Sad ne mogu da razaznam ni šta treba da se upiše, jer se ne vidi, zamućen je. Svaka čast za toliko cimanje i trud da se postavljaju datoteke na Uploaded, ima ljudi da polude dok skinu nešto :) jer 50Kpbs je free download brzina, a za registrovane je 70Kbps, pa to je dial-up brzina!!! Evo ti fotka u prilogu. Druže, nije da se imam namjeru sa tobom prepirati i tjerati te da radiš bilo šta ali ako postavljaš FILMOVE da drugi skidaju, onda nije korektno da ih postavljaš na ovakve sajtove, zaista. Niko neće plaćati Premium na Uploaded da bi skidao neograničeno i u punoj brzini, mislim... Pozzz
 

Prilozi

  • Uploaded.JPG
    Uploaded.JPG
    80,9 KB · Pregleda: 4
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ima online premium link generatora za takve sajtove, a slazem se da vecina sa ovih prostora ne placa za premium account-e, medjutim stranci placaju, posebno sto u dosta zemalja piraterija se aktivno kaznjava, i skidanje preko torrenta, zbog istovremenog uploada se tumaci kao pomaganje u sirenju piraterije. Uglavnom dosta stranaca zbog toga koristi i premium sharing accounte i/ili vpn i torente.
 
Natrag
Top