Youtube - zatvoreni nalogvo

Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
23
Moram sam da zatvorim nalog : - Neko mi je usao u nalog. ceprkao
i na posletku je stavio neki video kao moj upload i to od maja.
Mozda upravo neko od dokone YouTube ekipe ili je bio bag,
ali ja sam morao da zatvorim nalog sa 2000 favorita a sad ne mogu da
otvorim.

Posto sam sacuvao sve linkove ka videima , zanima me da li mogu da otvorim nekako
nov nalog i to da ubacim u plejliste, nekim automatizmom.

/molba za moda, ako ovo nije adekvatno mesto za ovu temu , da je prebaci na drugo emsto/
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ne možeš jer kad ugasiš nalog, svi linkovi koje si dobio aplodovanjem automatski se brišu. Ne postoji sistem koji će ti uraditi "backup" fajlova koje si već postavio. Jedino možeš da ih sve ponovo aploduješ.

I još jedan hint. Nalog na YT (koliko ja znam) brišeš tako što promeniš e-mail ili ga potpuno obrišeš ali onaj e-mail koji si na YT prijavio. Kad brišeš e-mail, sačuvaj sve internet veze, to bi trebalo da ti zadrži taj YT nalog sa mogućnošću izmene mejla time što ćeš da postaviš taj novi koji budeš odabrao. Ali će ti video zapisi ostati sačuvani.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
23
na sta mislis pod "sacuvam sve internet veze" ? (ono sto mi je tamo recimo prikazano sada
, nakon brisanja, je da sam ulogovan - svojim gugl nalogom - i vide se subscribcije ka kanalima.
nestali su svi favoriti - ja sam ih, kao sto rekoh, sacuvao copy linkerom i stoje mi lnkovi
ka favoritima u notepad. Ali to vise nije i nece biti onako lepo upotrebljivo kao u plejlistama
Ne razumem zasto banda ne dozvoljava ponovno otvaranje istog naloga
 
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
94
Naravno da NE! Jer kad pravis novi ACC nista nemoze da se ubacuje, jer se isto to meni desilo, samo malo drugaciji hack
 
Natrag
Top